fbpx
життєві історії
Коли у ресторані я побачила знайому статуру, то придивившись краще, впізнала свого ненаглядного зятя. Мені Сергій не подобався з самого знайомства. Слизький тип, але і влізати в життя дочки я не хотіла. За столиком він був не один, а з чорнявою мадам. Те, що вони не просто рузі, видавало все, і троянди поруч, і обійми ніжні. А вже ввечері того ж дня, на нашому порозі разом з дітьми, стояла дочка, і заливалася сльозами

Коли у ресторані я побачила знайому статуру, то придивившись краще, впізнала свого ненаглядного зятя. Мені Сергій не подобався з самого знайомства. Слизький тип, але і влізати в життя дочки я не хотіла. За столиком він був не один, а з чорнявою мадам. Те, що вони не просто рузі, видавало все, і троянди поруч, і обійми ніжні. А вже ввечері того ж дня, на нашому порозі разом з дітьми, стояла дочка, і заливалася сльозами.

Я завжди вважала, що батьки не повинні втручатися в сім’ї своїх дітей. Адже ростимо ми своїх дітей до 18, ну а потім кожен сам вибирає свій шлях і свого партнера для життя. У нас з чоловіком одна дочка, любили її, плекали, вклали в неї всю любов і увагу, гроші.

Коли їй було 21, привела вона нас познайомиться зі своїм хлопцем Сергієм. У той же вечір повідомила, що вже носить під серцем дитятко. Але у них з Сергієм неймовірна любов і якщо ми допоможемо, то все у них буде добре. Що ж, ми не стали Аню відмовляти, хоча хлопець цей, Сергій, здався мені дуже слизьким типом, не сподобався він мені з першого погляду. Але хто я така, щоб влазити в життя дочки і розповідати з ким жити і що робити.

Допомогли їм купити квартиру, чоловік мій влаштував Сергія до свого знайомого на хорошу роботу. Отримував Сергій пристойні гроші, жили добре. Через два роки народилася ще одна дитина. Я вже думала, що даремно не сподобався мені Сергій.

Через 9 років Аня стала не раз приходити до мене додому в сльозах і розповідати, що Сергія ніби підмінили. Постійно чіпляється до неї, не хоче обіймати, цілувати, нервовий ходить вічно. Прийде з роботи, ноги на диван і чекає, щоб Аня бігала навколо нього як служниця. Я, звичайно, здогадувалася, чому так буває, але не стала спішити і робити боляче рідній дочці.

А потім вийшло так, що помітила я Сергія з якоюсь чорнявою мадам в ресторані, вони мило обіймалися, на столі напій з “бульбашками”, їжа, букет троянд. Мені все стало зрозуміло. Я прийшла додому в розпачі, але телефонувати Ані не стала.

Мені треба було подумати, що робити далі. Увечері повернувся додому чоловік з роботи. А ще через годину прийшла дочка з дітьми. Аня сама на себе не була схожа. Сказала, що Сергій її “провчив”. І тут я їй розповіла, що бачила його з жінкою. Все стало ясно, він їй зраджував і тому став так відноситься.

Наступного дня подали на розлучення. Ну а що Сергій? Чоловік зробив все, щоб його звільнили з роботи. Тепер його мати надзвонює мені кожного дня і каже, що ми її сина обмовили і залишили без нічого, що я винна у розпаді їхнього союзу. Але винна не я, а її ненаглядний синочок.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!