fbpx

Коли Влад першого нашого ранку спільного життя у свекрухи пішов о 5.30 ранку на кухню і почав там гриміти сковорідкою і запахло кавою – я приємно здивувалася. Через 15 хвилин вирішила, що скоро коханий прийде зі сніданком в нашу кімнату і пішла учитися в ванну. В коридорі я зустрілася з чоловіком – він йшов з деком у руках, на якому було одне горнятко запашної кави, яєчня, вода з лимоном і два хрусткі тости хліба. Але пішов він з цим усім в мамину кімнату. Розписалися лиш тиждень тому, але хочу подати на розлучення

Коли Влад першого нашого ранку спільного життя у свекрухи пішов о 5.30 ранку на кухню і почав там гриміти сковорідкою і запахло кавою – я приємно здивувалася.

Через 15 хвилин вирішила, що скоро коханий прийде зі сніданком в нашу кімнату і пішла учитися в ванну. В коридорі я зустрілася з чоловіком – він йшов з деком у руках, на якому було одне горнятко запашної кави, яєчня, вода з лимоном і два хрусткі тости хліба.

Нам з Владом обом трохи за тридцять і для нас це перший шлюб – ось такі ми не ранні.

Я не поспішала під вінець, закінчила університет, працювала рік за кордоном, але зароблене майже все віддала на ремонт їхнього будинку.

Сама я жила в орендованій хорошій однокімнатні квартирі. Недавно влаштувалася на хорошу роботу. І трохи менше року тому зустріла Влада.

На два роки старший, працює, живе з мамою в просторій двокімнатній квартирі. Як і у мене, у нього були стосунки раніше, але серйозного нічого не склалося.

Ми з ним відчули спорідненість душ, почали зустрічатися, відчули що закохалися.

Ми не жили разом, але Влад іноді залишався у мене. Коли коханий перед розписом познайомив мене зі своєю мамою Тетяною Петрівною, майбутня свекруха сама запросила нас жити до себе і збирати на своє житло, а не платити за оренду.

А мої батьки, які живуть в сусідньому районі, пообіцяли нам всім допомогати продуктами з садку-огороду.

Оскільки ми з Владом вже не 20-річні, то вирішили не відкладати в довгий ящик і розписалися. Як я вже сказала, тиждень тому. Наступного дня переїхали до мами Влада.

І ось трапилося щось таке, що я не знаю, як це й назвати. Розповім і буду чекати порад від читачів.

Коли Влад першого нашого ранку спільного життя у свекрухи пішов о 5.30 ранку на кухню і почав там гриміти сковорідкою і запахло кавою – я приємно здивувалася.

Через 15 хвилин вирішила, що скоро коханий прийде зі сніданком в нашу кімнату і пішла учитися в ванну.

В коридорі я зустрілася з чоловіком – він йшов з деком у руках, на якому було одне горнятко запашної кави, яєчня, вода з лимоном і два хрусткі тости хліба.

Але пішов він з цим усім в мамину кімнату. Потім вийшов і прийшов до нас, запитав, чи я ще хочу поспати чи піду нам готувати сніданок. Я сказала що ще посплю.

У вечері після роботи попросила у чоловіка пояснити, що це було вранці.

Влад сказав, що він так робить щодня, бо мама – головна жінка в його житті, вона його сама виростила. А я його дружина в повинна йому готувати.

Та я ж не проти для нас готувати! Я знаєте проти, аби він ранками, замість того, щоб побути зі мною, готував і носив сніданки Тетяні Петрівні. Ні, я не ревную, але мене від цього коробить.

Я просила Влада цього не робити, але він каже, що це не обговорюється.

Як я вже казала, розписалися ми лиш тиждень тому, але я відчуваю що не витримаю такого сімейного життя і хочу подати на розлучення.

Я навіть не впевнена, що Влад колись захоче переїхати від своєї дорогоцінної мама.

Що мені робити? Що думаєте з цієї ситуації і що можете мені порадити?

З повагою, Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page