fbpx
життєві історії
Коли Володя привів на знайомство свою Наталю, ми прийняли її як рідну дитину. Вона і справді була ще зовсім дитиною. На той час їй було 19, а на руках уже дворічний синочок посапував. Ми навіть з чоловіком зраділи, оскільки знали, що через хворобу в дитинстві, наш син ніколи б не зміг стати батьком. Наталю ми берегли, як зіницю ока. Вона не спішила йти на роботу, а ми й не наполягали. Та одного дня я запропонувала оплатити їй курси

Коли Володя привів на знайомство свою Наталю, ми прийняли її як рідну дитину. Вона і справді була ще зовсім дитиною. На той час їй було 19, а на руках уже дворічний синочок посапував. Ми навіть з чоловіком зраділи, оскільки знали, що через хворобу в дитинстві, наш син ніколи б не зміг стати батьком. Наталю ми берегли, як зіницю ока. Вона не спішила йти на роботу, а ми й не наполягали. Та одного дня я запропонувала оплатити їй курси.

Іванка і Ярослав приїхали в місто ще зовсім молодими. Обом на той час було по 20 років, але тут же одружилися, привели на світ свого єдиного сина Володю. Гарна сім’я – обидва працюють, один одному в усьому допомагають, за дитиною дивляться. Володя завжди гарно виглядав, в школі вчився добре, маму і тата поважав. Чудовий хлопець, але так все було тільки до того часу, поки не пішов вчитися в університет. Там друзі, гулянки… Ось і Володя абсолютно змінився.

Іванка і Ярослав вже і не знали, що робити з сином. Адже він завжди був таким зразковим хлопчиком, та й любові йому досить завжди давали. У чому ж справа? Довго думати батькам не довелося – військкомат зробив свою справу. Забрали Володю в армію. А там немає мама з татом, які зайвий раз підкажуть, порадять, там такі люди, які виховують інакше. Швидко усвідомив свої помилки і всі косяки Володя в армії. Став справжнім чоловіком, таким же, як і його батько.

Повернувся з армії, закінчив університет, та тільки роботи все не міг знайти. Йти працювати куди попало не хочеться, все ж диплом є. А там, де диплом потрібен, зарплата занадто мала. Пішов Володя підробити трохи вантажником в магазині, недалеко від будинку. А що, хоч якісь гроші, вже батькам легше.

Там же і зустрів Наталю. Їй 19 років, у неї дитина, якій вже два роки, в шлюбі ніколи не була. Ну ось така ось дівчина. Але дуже сильно вона сподобалася Володі. Така ж світла, з блакитними очима, як і він. Прям ідеально в сім’ю їх вписується. Стали зустрічатися.

Наталя, як виявилося, ніде не працювала, жила на допомогу, дитину якось ростила. Допомагали люди, так вони і виживали. Ну ось познайомив Володя Наталю з батьками, а Іванка з Ярославом не стали і слова проти говорити. Сина вибір, та й тим більше, що у Наталі є дитина – це добре. Адже Володя перехворів в дитинстві, тому не міг бути батьком, хоча сам про це не знав. Ну ось батькам внука готового привів, і то добре. Адже дітей Іванка і Ярослав дуже любили. Стали жити всі разом.

Іванка і Ярослав раз у раз, пропадали на роботах, адже хотіли допомогти дітям. Володя теж метушився, а Наталя як була безтурботною, такою і залишилася, сиділа вдома. Ноги на диван – дивиться телевізор. Іванка і слова їй поганого не сказала, намагалася знайти спільну мову, навіть запропонувала оплатити їй курси якоїсь професії, щоб Наталя не сиділа ось так без діла постійно. Ну а Наталя погодилася. Вивчилася на майстра нігтьового сервісу.

Стала працювати в одному салоні, але не довго. Звільнилася. А потім видала новину, що носить вона під серцем дитину. Як так? Володя ж не може стати батьком. Але ні, батьки вирішили, що сталося диво, зраділи. Хоча коли Наталя привела на світ дівчинку з темною шкірою і очима, варто було сумніватися. Але Володя настільки любив дружину, що повірив її розповідям про те, що дідусь у неї такий був. Так і жили, поки Наталя не пішла нібито на роботу нову і пропала. Пропала на зовсім, а якщо відверто говорити, то втекла, залишивши дітей. Намагався Володя її знайти, але так нічого і не вийшло.

Минали роки, пішла з життя Іванка, а Ярослав через час одружився знову, поїхав жити до нової дружини. Володя ж залишився один з двома дітьми. Коли дівчинка, нібито дочка Володі підросла, став чоловік помічати, що зовсім вона на українських дівчаток не схожа. Засумнівався – зробив тест. І так, дитина не його виявилася. Він і справді не міг бути батьком.

Як же так, що Наталя його обманула? А він так її любив, все робив для неї і дітей. У свої 35 років Володя залишився з двома чужими дітьми на плечах. І це все через любов. Але чи зможе він так жити далі, усвідомлюючи, як його обманули?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page