fbpx

Коли я даю сина колишній свекрусі в інше місто на канікули чи вихідні, аби він побачився і поспілкувався з татом і бабусею, вона водить Назарчика вулицями його раннього дитинства, розказує, як йому там добре жилося, коли мама й тата були разом. Розповідає, яка я не хороша, покинула його тата, поїхала. вийшла заміж за іншого дядька, народила ще двох дітей, і їх люблю набагато більше за нього, Назара. Рома став справжнім старшим другом Назару. Але у мого старшого сина є рідний батько і бабуся, яка живе сама. І моя колишня свекруха частенько забирає Назара на канікули чи вихідні. Я не проти, спілкуванню не перешкоджаю

Коли я даю сина колишній свекрусі в інше місто на канікули чи вихідні, аби він побачився і поспілкувався з татом і бабусею, вона водить Назарчика вулицями його раннього дитинства, розказує, як йому там добре жилося, коли мама й тата були разом.

Розповідає, яка я не хороша, покинула його тата, поїхала, вийшла заміж за іншого дядька, народила ще двох дітей, і їх люблю набагато більше за нього, Назара.

Трошки розповім детальніше свою історію, постараюся коротко. Я розлучилася з колишнім чоловіком 4 роки тому, від шлюбу з Максимом є хлопчик, наш син Назар. Живемо ми з колишнім зараз у різних містах Полтавської області.

Розлучилися ми з чоловіком гідно і тихо, підтримуємо нормальні стосунки і спілкуємось – у нас спільний чудовий син, ми не чужі люди.

Максим одружився вдруге, але дітей у нього більше поки що немає. Я теж вийшла заміж, народила ще 2 дітей. Живемо з чоловіком Романом дуже добре, діток не ділимо, всіх трьох любимо однаково. Рома став справжнім старшим другом Назару.

Але у мого старшого сина є рідний батько і бабуся, яка живе сама. І моя колишня свекруха частенько забирає Назара на канікули чи вихідні. Я не проти, спілкуванню не перешкоджаю.

Але є одне “але”, яке все псує. Коли я даю сина колишній свекрусі в інше місто на канікули чи вихідні, аби він побачився і поспілкувався з татом і бабусею, вона водить Назарчика вулицями його раннього дитинства, своїм будинком, розказує, як йому там добре жилося, коли мама й тата були разом.

Розповідає, яка я не хороша, покинула його тата, поїхала. вийшла заміж за іншого дядька, народила ще двох дітей, і їх люблю набагато більше за нього, Назара.

Син дуже сумує за батьком, і коли від них повертається, то ще кілька днів потім ходить сам не свій. Син розповів, що бабуся йому дзвонить, говорить, як за ним сумує і хоче забрати жити до себе.

Так і є, свекруха дуже хоче його забрати до себе, вони з батьком Назара живуть поряд, у сусідніх квартирах. Але колишній чоловік проти, бо в нього нова сім’я і 9-річна дитина років буде зайвою.

І я не знаю, як правильно поводитися в цій ситуації. Як мені відгородити сина від свекрухи і її впливу? Які поради можете дати в моїй ситуації?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page