fbpx
життєві історії
Коли я дізналася, одразу вирішила розлучитися з Тарасом, хоч і закохалася. І тут власна мама почала мене вмовляти залишитися з одруженим чоловіком! Мовляв, він повинен прозлучитися і зробити мене щасливою. У мами слушні доводи. На її думку, Тарас золотий мужик, раз заради мене він готовий покинути свою дружину і дочку

Зустрічалася я з чоловіком майже рік, були серйозні стосунки, а потім я дізналася, що Тарас – одружений. Він зраджував своїй дружині зі мною. І у нього дочка була вже школярка. Коли дізналася, одразу вирішила розлучитися з Таросом, хоч і закохалася.

Але він вирішив, що проблема тільки в статусі і запропонував розлучитися з дружиною Ольгою, яку не кохає, якщо мене це бентежить. Я все одно була проти, сказала, що це кінець.

І тут моя рідна матуся мене почала вмовляти залишитись з ним! Тому що це золотий мужик, раз заради мене він готовий покинути свою дружину і дочку.

Значить, говорить мама. він все зважив і я виявилася для нього важливішою за них. Це ж шанс на мільйон. Вже вона знає, що більшість чоловіків не підуть на розлучення, а залишаться там, де зручніше. І раз він вибрав мене, то точно треба за такого хапатися.

І мама розповіла мені, що у неї свого часу був залицяльник, теж одружений, старший від неї, багатий, зі зв’язками. Але з сім’ї заради неї не пішов, коли вона попросила. А ось якби пішов, то який би міцний союз вийшов у них.

Я навіть не знаю, від чого мені більше бридко стало, коли слухала маму: від того, що мені пропонують цінувати того, хто зрадив дружину, або від того, що мама розповіла про себе ось таку історію…

Тарас засипає мене зізнаннями в коханні, квітами і дзвінками, але я його бачити не хочу. До мами в мене теж тепер такі неоднозначні почуття… Наче вона стала мені якоюсь чужою людиною. І як мені тепер бути?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page