fbpx

Коли я дізналася, з ким вирішив сходити “наліво” чоловік моєї сестри, мене затрусило від несправедливості і злості. Я постійно звинувачую у руйнуванні їх сім’ї – себе, оскільки саме я одного дня познайомила Романа зі своєю співробітницею Лесею. Тоді я навіть не підозрювала, що вони таке “втнуть”

Коли я дізналася, з ким вирішив сходити “наліво” чоловік моєї сестри, мене затрусило від несправедливості і злості. Я постійно звинувачую у руйнуванні їх сім’ї – себе, оскільки саме я одного дня познайомила Романа зі своєю співробітницею Лесею.

Деякий час тому я особисто познайомила чоловіка рідної сестри зі свою колегою. Тоді я навіть не підозрювала, що вони таке “втнуть”

Ми з моєю сестрою Світланою завжди були дуже близькі. Ми разом ходили в театр, гуляли парком, підбирали одна одній стильний одяг, обговорювали нові тенденції моди. Я знала, що можу довірити їй будь-що.

Коли десять років тому Світлана зустріла Романа, який зараз є її чоловіком, вона зізналася мені, що неймовірно щаслива з ним.

– Він подарований мені Богом. Ми розуміємо один одного, і я знаю, що він завжди мене підтримає, – сказала вона мені тоді, і я їй цього дуже побажала. Через деякий час вони відгуляли чудове весілля, потім у них з’явився синочок Енейко.

Щоразу, коли я бачила їх на сімейних посиденьках, вони здавалися неймовірно щасливою парою. Вони були саме тією ідеальною парою, яка завжди виглядає щасливою і ніколи не сперечається. Тому я навіть не замислювалася про те, з чим ми зараз матимемо справу.

І в усьому я винна. Я зруйнувала шлюб і довіру ідеальної пари. Я познайомила Романа з його “новим коханням”. Пів року тому я випадково зустріла його в кафе. Я якраз була там зі своєю колегою по роботі. Роман підійшов до мене привітатися, й балакав з нами близько двадцяти хвилин.

Я ніколи не думала, що моя колега Леся настільки зачарує Романа, що він почне з нею регулярно зустрічатися. Я не знаю як їм вдалося так довго тримати це в таємниці. Зрештою, однак, їхній роман було розкрито.

Світлана була вражена всією ситуацією.

– Коли я дізналася, у мені щось зламалося. Я не могла повірити, що він ходить наліво. Що мій ідеальний чоловік не такий ідеальний, як я завжди думала, – сказала вона мені, проливаючи сльози.

Такої зради від Романа ніхто не очікував. Він з’їхав від своєї сім’ї і сказав, що йому потрібен час на самоті. Нібито, щоб очистити свій розум.

Мені дуже погано через всю цю ситуацію, головним чином тому, що я познайомила Романа з Лесею. Я відчуваю себе винною. І мене також нудить від цієї Лесі. Я не можу навіть дивитися на неї на роботі. Вона зруйнувала сім’ю моєї сестри…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page