fbpx
життєві історії
Коли я довірила мамі ситуацію, в якій опинилася, вона взагалі мене не підтримала. Так, їй було шкода мене і дітей, але це все. Я запитала, чи можу пожити з нею хоча б деякий час, але вона рішуче відкинула цю ідею. Для мене це, як зрада. Я ніколи не чекала чогось подібного від власної матері. Я ж не прошу допомоги фінансової, мені просто немає де піти з дітьми. Я почуваюся, як вигнана собака

Я потрапила у дуже важку ситуацію, і не знаю, як з неї вибратись.

Мені двадцять шість, у мене є однорічні близнюки і я залишилась з ними одна. Чоловік зустрів нове кохання і сказав мені виїхати з дітьми. Я взагалі цього не розумію, коли народились діти, Толік був найкращим татом, і раптом все змінилося.

На жаль, квартира, в якій ми живемо, є його,  Толік отримав її від бабусі та дідуся в той час, коли ми навіть не знали одне одного. Тому я не маю на неї жодного права. Мені нічого не залишається, як переїхати разом з дітьми. Я не хочу благати його, хоча, звичайно, його зрада дуже болить, головним чином через дітей, які раптом стали для нього тягарем.

Проблема в тому, куди рухатися. Я перебуваю в декретній відпустці, самі розумієте, скільки я отримую за дітей. Так, Толік буде платити аліменти. Але навіть не зважаючи на це, я навряд чи зберу суму, за яку можна буде орендувати житло. А ще треба на щось жити.

А тепер до суті справи, бо мене дуже розчарувала моя мама. Коли я довірила їй ситуацію, в якій опинилася, вона взагалі мене не підтримала. Так, їй було шкода мене і дітей, але це все. Я запитала, чи можу я пожити з нею хоча б деякий час, але вона рішуче відкинула цю ідею.

У неї на даний час є чоловік (вона розлучилася з моїм татом), і він, як мама стверджує, не має теплих стосунків з дітьми. А оскільки він уже живе з моєю матір’ю, мені немислимо переїжджати туди зі своїми дітьми. Ми просто не уживемось разом.

Для мене це як зрада. Я ніколи не чекала чогось подібного від власної матері. Я ж не просила допомоги фінансової, мені просто немає де піти з дітьми. Я почуваюся, як вигнана собака. Мій чоловік і батько наших дітей обміняв нас на когось іншого і наполягає на негайному виїзді, а моя мати й чути про мене не хоче. Я не можу піти до тата, у нього нова сім’я і маленькі діти.

Я не хочу щоб ви мене жаліли. Мені просто захотілось виговоритися і, головне, запитати вас, чи не здається вам, що поведінка моєї матері – неприпустима.

Ви б також залишили свою дочку одну в такій ситуації? Я все ще не можу з цим змиритися. Мама просто поміняла свою дочку та онуків на нове кохання…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – pikio

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook