fbpx
життєві історії
Коли я побачив дома весь цей безлад, то не задумуючись взяв телефон і сфотографував для доказу. І наступного дня показав всім у офісі, яка моя дружина “ґаздиня”. Ну скільки б я їй не робив зауважень, нічого не допомагає. Вона сидить дома з нашим сином, і каже, що втомлюється сильно і не встигає. Я не вірю, тому зі злості і присоромив її перед співробітниками

Коли я побачив дома весь цей безлад, то не задумуючись взяв телефон і сфотографував для доказу. І наступного дня показав всім у офісі, яка моя дружина “ґаздиня”. Ну скільки б я їй не робив зауважень, нічого не допомагає. Вона сидить дома з нашим сином, і каже, що втомлюється сильно і не встигає. Я не вірю, тому зі злості і присоромив її перед співробітниками.

Я працюю у великій компанії і є у нас один співробітник. Богдан постійно приходить на роботу з незадоволеним обличчям. Що не день, всім розповідає про те, яке в нього погане життя. А вина на ньому немає, а на його дружині, адже вона не дбає про нього і про будинок.

Навіть не раз приходив, всім показував фото, як не прибрано у нього в будинку і не вимитий посуд. Я подивилася на фото і мені ще смішно навіть стало. Так, легкий безлад, але щоб він робив, коли б побачив, що коїться у мене вдома. Вирішила якось на перерві поговорити з ним.

-Богдане, ти чого такий кислий знову? – Злегка сміючись запитала я.

-Так як чого. Додому приходжу, а там вічний армагеддон. Дружині взагалі на все начхати. А одружився я ж не на такій нечепурі.

-Нечепурі? Я бачила фото, які ти іншим показував. Це ще нічого страшного у тебе в будинку немає, враховуючи, що у тебе ще й син. А скільки йому років, до речі? Побував би ти у мене в будинку, був би більше здивований. Але я просто не встигаю, багато працюю.

– Сину три роки. Ну і що? Я вважаю, що раз дружина сидить вдома, то повинна тримати ідеальний порядок. Інакше що вона там робить?

-А ти хоч раз пробував посидіти вдома з сином? Ти можеш десять разів прибирати за день, а дитина знову щось витворить. Це просто неможливо.

-Ні, ні я з Данилком вдома жодного разу один не залишався. Мама приходить дружини, коли вона йде до університету на навчання.

-Ого, так твоя дружина ще й вчиться? Ну так не дивно, що вона не встигає. Навпаки, вона велика молодець, і вчиться, і дитину виховує, та й тебе любить. Якби не любила, повір, дома з дитям не сиділа б і навіть елементарного порядку не наводила б. Даремно ти про неї погано говориш. – Сказала я, а Богдан опустив голову, навіть засоромився.

Може, нарешті йому дійде, що жінки не супергерої і замість того, щоб скаржитися, потрібно просто допомогти та підтримати.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!