fbpx
життєві історії
Коли я познайомилася з Григорієм, він ще був одружений. Через рік він розлучився і останні два роки ми живемо разом у найманій квартирі, яку оплачуємо зі спільного бюджету. У нас повне взаєморозуміння, все супер. Якби не його родичка, а точніше, його сестра Ірка. Вона мене не злюбила від самої моєї появи. Зі сходів спустити обіцяла. І завтра ми йдемо до Ірки на її день народження

Коли я познайомилася з Григорієм, він ще був одружений. Через рік він розлучився і останні два роки ми живемо разом у найманій квартирі, яку оплачуємо зі спільного бюджету. У нас повне взаєморозуміння, все супер. Якби не його родичка, а точніше, його сестра Ірка.

Вона мене не злюбила від самої моєї появи. Я не особливо дивувалася, бо зрозуміло: їй і не могла сподобатися коханка брата. Та й з колишньою дружиною Гриші у Ірини завжди були чудові стосунки. Але, не дивлячись на те, що ми вже давно разом, з боку сестри мого коханого чоловіка досі чути погрози і образи.

Вона мене як і раніше не сприймає і не дуже прагне це приховувати.

Оскільки зустрічаємося ми вже давно, і не просто зустрічаємося, а успішно ведемо спільне домашнє господарство, живемо під одним дахом, Гриша хоче налагодити відносини між мною і своїми родичами. Я, звичайно, теж не хочу спілкуватися з його родичами, наче кішка з собакою, але не все ж залежить від мене.

І якщо з іншими його рідними і друзями я поступово змогла налагодити контакт і ніяких претензій у них до мене немає, то його сестричка і не думає переглядати своє ставлення до мене! Мабуть, на щастя свого брата їй, за великим рахунком, плювати.

І завтра ми йдемо до Ірки на її день народження. Гриша сам наполіг на тому, щоб ми йшли разом, і сестрі нічого не залишалося, як погодитися. Але я, як і раніше, навіть не уявляю, як себе з нею вести! Я чекатиму від неї якоїсь підлості, публічних насмішок і провокацій. Не хочу сваритися, але і ображати себе не дозволю, це я розумію. Раніше вона навіть погрожувала мене зі сходів спустить!

Ось така у нас сімейна проблема-драма. Для мого Гриші дуже важливо схвалення його старшої сестри, в глибині душі я його розумію, але як все залагодити?

Ірина просто зациклилася на мені і чомусь вважає своїм обов’язком зруйнувати наші з Григорієм відносини, за які я всерйоз готова боротися з ким завгодно! Дивно, що боротися доводиться не з його колишньою дружиною, а саме з сестрою свого коханого!

Не знаю, яке там завтра вийде свято, і дуже хвилююся через це…

Автор: Вікторія

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page