fbpx

Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Сашком, то одразу зрозуміла, що мама для нього на першому місці, а потім усі інші. Він під час наших побачень завжди дзвонив додому, щоб сказати, що з ним усе гаразд. Мені це здавалося дивним. Коханий сказав, що це питання навіть не обговорюється. Дорогий і красивий подарунок, вручений мені в день весілля, тільки переконав мене в цьому

Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Сашком, то одразу зрозуміла, що мама для нього на першому місці, а потім усі інші. Він під час наших побачень завжди дзвонив додому, щоб сказати, що з ним усе гаразд. Мені це здавалося дивним.

Коли Сашко зробив мені пропозицію, я відразу подумала, як поставиться до мене його мама, та й у нього я завжди буду на другому плані. Слухатиметься він тільки свою маму, адже ми мали жити разом із нею. Коханий сказав, що це питання навіть не обговорюється.

Подруги мене відмовляли, щоб не погоджувалась хоч жити разом, на відстані мамин вплив буде не таким сильним. Але мої батьки навпаки були не проти мого заміжжя та спільного проживання. Мама сказала, що хлопець любить свою маму і до дружини ставитиметься так само добре, а з майбутньою свекрухою стосунки залежатимуть від мене. І я погодилася.

Свекруха Марія Миколаївна прийняла мене дуже добре, але я подумала, що одразу завжди так. Але згодом я зрозуміла, що вона любить сина і хоче, щоб він був щасливий, а дорогий і красивий подарунок, вручений мені в день весілля, тільки переконав мене в цьому. Це була прикраса, прекрасна підвіска з діамантом.

Сама Марія Миколаївна давно розійшлася з чоловіком і виховувала Сашка одна. Тому так завжди за нього переживала, а до мене одразу ж поставилася, як до дочки. Наслухавшись від подруг про погану свекруху, я переконалася, як мені пощастило.

Коли в нас народилася донька, то я навіть не знаю, як би я сама з усім цим упоралася, якби не мати мого чоловіка. Вона у всьому мені допомагала, і навіть Сашу привчила відповідати за сім’ю. Я дуже вдячна своїй свекрусі і часто їй про це говорю, завжди теж намагаюся чимось порадувати Марію Миколаївну і допомогти їй.

Не написати про жінку, яка стала мені другою мамою, я просто не могла. Живемо разом уже сім років і плануємо другу дитину. Марія Миколаївна вже пішла цього року на пенсію, донечка в школу, і ми вирішили, що потрібен у сім’ї ще малюк. Всі разом ми впораємося. Ось тільки тепер доведеться почекати з дитинкою до перемоги. Але Україна переможе і все у нас всіх буде добре, треба в це вірити і підтримувати своїх близьких зараз з потрійною силою!

Автор: Ганна

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page