fbpx
життєві історії
Коли я пройшла в квартиру, то не застала Вадима за своїм “коронним” місцем – комп’ютером, що мене сильно здивувало. Підійшовши ближче я побачила, що його фейсбук відкритий, а на весь монітор миготять різного роду повідомлення. Від здивування я присіла на стілець, і в той момент Вадим вийшов з ванної кімнати

Коли я пройшла в квартиру, то не застала Вадима за своїм “коронним” місцем – комп’ютером, що мене сильно здивувало. Підійшовши ближче я побачила, що його фейсбук відкритий, а на весь монітор миготять різного роду повідомлення. Від здивування я присіла на стілець, і в той момент Вадим вийшов з ванної кімнати.

***

Коли ми почали з Вадимом зустрічатися, мені було тридцять. Рідня вже давно замучила запитаннями: “Коли заміж?”. Якщо чесно, то вже й сама хотіла створити сімейне гніздечко, тому не одразу побачила всю його “красу”.

Ніде правди діти, мій Вадим був нахлібником.

Познайомилися ми в інтернеті, листувалися кілька місяців. Працював він у приватника, шив взуття в цеху.

Ну принаймні так розповідав, вже і знаю правда це була чи ні. Жив він у сусідньому місті, зустрічалися у вихідні.

Одного разу Вадим приїхав серед тижня, прикрили його цех, вільного часу вагон, каже давай разом жити. Тільки грошей на це життя ну зовсім у нього немає.

Мені було майже тридцять, було таке велике бажання нарешті влаштувати своє сімейне щастя, що очі мої заполонила рожева пелена…

Я зняла в нашому гуртожитку кімнату, купила диван, холодильник, телевізор. Так, на дещо з техніки прийшлось взяти кредит.

Вадим купив електроплитку. Стали жити.

Через деякий час мене багато почало дивувати і найголовніше – відсутність у нього роботи і швидке випаровування моєї зарплати.

Одягатися він хотів тільки в фірмових магазинах, а я, вибачте, за пів року спільного життя шкарпеток собі не купила.

Поїсти теж любив ситно – то борщ на ребрах, то м’ясо запечене… Працювати Вадим лінувався.

В один прекрасний день я прийшла з роботи і не застала співмешканця на звичному місці за комп’ютером. Хоча комп’ютер працював і відкритий фейсбук.

Підійшла і подивилася. Там мій благовірний у переписці, виливав душу якійсь дівчині. Де стояла там і присіла…

В цей час Вадим вийшов з ванної.

Ну привіт…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page