fbpx
життєві історії
Коли я спитала, куди син і невістка збираються витратити гроші, які їм подаровано на весілля, вони якось промовчали, уникли відповіді. Я подумала: та нічого, їхня справа. Не дадуть нам, щоб борги віддати, так не дадуть. Десь через кілька місяців я помітила, що у невістки збільшилися губи, а коли вона посміхається – немає зморшок навколо очей, на лобі. Шкіра блискуча, натягнута, зуби біліші набагато, ніж були

Справили ми, склавшись навпіл зі сватами, весілля сину і невістці. Свати багатші, а ми кредит взяли. Ну, та то таке. Живуть діти окремо. Однокімнатну квартиру вони купили разом ще до шлюбу, я навіть не знаю, як вони її оформили. То їхня справа.

Син знав, що ми брали позику, тому ми на весілля їм вже нічого не дарували, такий був договір. Але інша рідня подарувала молодим певну суму, а свати – не нову, але хорошу машину.

Коли я спитала через кілька днів після весілля, куди син і невістка збираються витратити гроші, які їм подаровано на весілля, вони якось промовчали, уникли відповіді.

Я подумала: та нічого, їхнє діло. Не дадуть нам, щоб борги віддати, так не дадуть. Може, у подорож поїдуть, чи відкладуть стартовий капітал на більшу квартиру, адже вони згодом хочуть цю продати, бо ж з дітками в однокімнатній буде тісно.

Але десь через кілька місяців я помітила, що у невістки збільшилися губи, а коли вона посміхається – немає зморшок навколо очей, на лобі. Шкіра блискуча, натягнута. Ну дуже не природньо! Зуби біліші набагато, ніж були…

Я нічого не стала казати, але все зрозуміла.

Ось на що пішли гроші – на такі дурниці! На губи, ботокс, відбілювання! А їй лише 29 років!

Та і взагалі, дуже прикро від того, що син, знаючи про наш кредит, дозволив це дружині: така пуста забаганка, яка не має жодного сенсу! Спустили гроші в унітаз, можна сказати. Отакі зараз виростають діти.

Гірко. А ми з чоловіком – досі без машини, та ще й в боргах тепер.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page