fbpx
життєві історії
Коли я стояла на весільному рушнику у ніжно-молочній сукні і сяяла від щастя, тому що виходила заміж за кохану людину  – навіть уявити собі не могла, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. Хто програв, а хто виграв – час покаже. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама. Я думаю, що з часом моя подруга зрозуміє, яке щастя їй привалило

Коли я стояла на весільному рушнику у ніжно-молочній сукні і сяяла від щастя, тому що виходила заміж за кохану людину  – навіть уявити собі не могла, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. Хто програв, а хто виграв – час покаже. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама.

Я навіть уявити собі такого не могла, коли виходила заміж за кохану людину, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама. Я не могла повірити, бо чоловік, як і раніше, був уважним і турботливим, але як виявилося пізніше, він просто відчував себе винуватим і таким чином хотів загладити свою провину.

Зраджував він мені, як буває в примітивних серіалах, з моєю найкращою подругою, яка часто бувала у нас, знала все про наші відносини в сім’ї, про проблеми. От вона і вирішила цим скористатися.

Любі приємно було усвідомлювати, що вона краща за мене, що мій чоловік вибрав її. Вона не думала про те, що руйнує мою родину. Я не вірила в його зраду, поки випадково не почула його розмову з нею по телефону.

Руслан навіть не став виправдовуватися, сказав тільки, що це я у всьому винна, не треба було запрошувати її постійно до нас в гості. Я отетеріла від такого нахабства з його боку. Виходить, що для збереження сім’ї я повинна була захистити його від спілкування з усіма знайомими жінками?

Чоловік просив вибачення, але я зібрала його речі і випровадила його до неї. Квартира моя і я могла собі це дозволити. Мені було дуже боляче його втрачати, страшно залишатися самій з дитиною, але ще гірше було жити з ним далі, бо як розуміла, що пробачити зраду я не зможу, а він постійно буде думати про неї і жаліти, що втратив.

Я вирішила надати йому можливість бути з нею і порівняти, що сімейні відносини і зустрічі крадькома – різні речі. Я думаю, що з часом і подруга зрозуміє, яке щастя їй привалило. Закінчиться романтика, і настануть такі ж будні, як і у мене були з ним. Це і постійне невдоволення, і брак грошей, тому що десь підробити він вважав приниженням його особистості, і вимоги, щоб все було прибрано і приготовлено, при цьому допомоги з його боку вона ніколи не дочекається. Не знаю, хто в цій ситуації виграв, а хто програв, час покаже.

Хоча я припускаю, що з іншою жінкою він буде не таким, як зі мною. Але шанси такого розвитку подій малі, бо люди, у своїй більшості, не міняються.

Автор: Ірина

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page