fbpx
життєві історії
Коли я виходила з квартири, Іван тремтячим голосом покликав мене. Але я не зважала на чоловіка, бо бігла в обійми до свого Дениса. Йому відразу ж похвалися, що я “вільна” людина, і ми можемо не приховувати своїх почуттів. Я вперше побачила похмурість на його обличчі. Але це тривало лише секунду. Потім він засміявся і сказав, що я “наївна” і маю негайно повернутися до Івана. Я стояла перед зачиненими дверима його квартири і не знала, що робити

Незважаючи на те, що Денису сорок років, він дуже милий, розумний, красивий і вміло цим користується.

Він веде себе, як принц на білому коні, і куди б не зайшов, усіх одразу зачаровує. У моєму випадку він зробив це ідеально. Я покинула свого чоловіка, який любив мене всім серцем…

Моєму чоловіку Івану тридцять п’ять років. Він хороший і люблячий. Ми розуміємо один одного, можемо посміятися разом, і він мене завжди підтримує.

Поруч з ним я почувалася чудово. Коли він запросив мене вийти за нього заміж, я не вагалася ні секунди. Потім ми переїхали у власний дім і почали намагатися стати батьками.

Приблизно в той час до нас на роботу влаштувався Денис. Перші дні я з ним не була знайома, оскільки в цей час була на лікарняному, тому познайомилася з ним пізніше.

Коли я повернулася в офіс, я не зрозуміла, про що мої колеги весь час говорять між собою. Куди б я не глянула, скрізь всі шепотілися.

Перш ніж я встигла запитати когось, що відбувається, я почула дивний голос.

– Я тебе ще не знаю…  – сказав хтось позаду мене. Я могла би слухати цей голос вічно.

Коли я обернулася і побачила його власника, у мене підкосилися коліна. Там стояв дивовижний чоловік з густим волоссям і в костюмі, який сидів на ньому, як модель. Він посміхнувся мені, і я зовсім розгубилася…

Потім я дізналася, що всі на роботі мали справу з Денисом.

Вони обговорюють те, у що він був одягнений, як посміхався, що говорив… Ця людина за тиждень встигла підняти на ноги весь відділ. І я зрозуміла, чому це так.

До самого вечора я не могла ні на чому зосередитися. Я сиділа за комп’ютером, але задумливо дивилася в іншу сторону.

Довелося залишатися на роботі до вечора, оскільки через лікарняний назбиралося багато документів.

Коли я нарешті вимкнула комп’ютер, то побачила, що Денис усе ще на роботі. Він побачив, як я вийшла, і подивився на мене. Я помахала йому рукою і пішла далі. Але він мене випередив і попросив допомогти з якоюсь програмою, в якій, як він каже, ще не дуже розбирається.

Я сіла за його комп’ютер і пояснила йому, що і як. Він нахилився до мене, дивлячись на монітор, і я відчула його приємний запах.

Коли він час від часу клав руку мені на плече, я не почувалася ніяково. Наступного дня я спеціально затрималася на роботі, Денис теж там сидів.

Коли ми були тільки вдвох, він підійшов до мене і почав відкрито залицятися. В ту мить я забула все, і навіть чоловіка, який повинен був раніше прийти з роботи і приготувати смачну вечерю на двох.

У мене ніколи в житті не було такого, тому я навіть не підозрювала, наскільки це зачаровує.

З Денисом я почувалася так, що навіть не можу описати. Спочатку ми тримали це в секреті, але потім у мене виникло відчуття, що я хочу бути тільки з ним. Я сказала чоловікові, що у мене є інший і я його кохаю всім серцем.

Коли я виходила з квартири, Іван тремтячим голосом покликав мене. Але я не зважала на чоловіка, бо бігла в обійми до свого Дениса.

Я приїхала до Дениса і все йому розповіла. Я вперше побачила похмурість на його обличчі. Але це тривало лише секунду. Потім він засміявся і сказав, що я “наївна” і маю негайно повернутися до чоловіка. Я стояла перед зачиненими дверима його квартири і не знала, що робити.

Годину тому я розірвала стосунки з чоловіком, який любив мене незважаючи ні на що, а зараз мене прогнав чоловік, для якого я була лише іграшкою. Я не знала, куди подітися. Тоді я потихеньку попрямувала додому, сподіваючись, що з Іваном усе ще можна налагодити…

Я не помилилася. Іван пробачив мене і прийняв назад, але такої довіри і кохання між нами вже немає, і навряд чи колись буде.

Я сама зруйнувала своє щастя…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page