fbpx
життєві історії
Коли я виходила заміж, то розуміла, що діти від попереднього шлюбу Богдана час від часу будуть навідуватись до тата, але як показав час, ці візити мене геть не радували. А ще колишня дружина вічно скаржилась на брак грошей, і їй було байдуже, що в новій сім’ї двоє маленьких діточок. Все змінилося, коли подруга дала мені пораду, про яку сама потім й пожаліла

Коли я виходила заміж, то розуміла, що діти від попереднього шлюбу Богдана час від часу будуть навідуватись до тата, але як показав час, ці візити мене геть не радували. А ще колишня дружина вічно скаржилась на брак грошей, і їй було байдуже, що в новій сім’ї двоє маленьких діточок. Все змінилося, коли подруга дала мені пораду, про яку сама потім й пожаліла.

***

Є у мене подруга, заміжня, є дітки, все у них добре. Чоловік Ірини Богдан одружений вдруге, перший шлюб двоє дітей.

Колишня дружина постійно телефонує Богдану, просить грошей, приїхати і відвезти їх на дачу, хоча у неї є чоловік.

Богдан дружині щомісяця висилає певну суму, на канікули забирає дітей до себе.

Подруга каже, що кожен раз діти приїжджають до них в рваному брудному одязі, Ірина відразу веде їх в магазин, купує одяг і взуття.

Діти-школярі, виводять з себе Ірину, але як тільки Богдан приходить з роботи вони милі і пухнасті. Дітям не подобається що готує подруга, вони постійно ображають її дітей, а ті ще зовсім маленькі (дитячий сад старший і донечка рік).

Ірина переживає, плаче, просить Богдана брати дітей тільки коли у нього вихідні або відпустка.

Колишня дружина постійно просить гроші, хоча Богдан платить аліменти, одягає дітей в школу і допомагає коли є можливість.

Ірину це дістало і вона теж подала на аліменти, Богдан образився, але вона йому все висловила і він погодився.

В результаті колишня дружина стала отримувати менше грошей і її це сильно розлютило. Вона привезла дітей на всі літні канікули і сказала Богдану, щоб няньчився з ними.

Ірина пішла на прогулянку і зателефонувала мені, все розповіла, наплакалась, я не знала як її заспокоїти і ляпнула їй зробити ДНК.

Подруга загорілася цією ідеєю, я пошкодувала, що дала їй таку пораду. Поки діти були у них, подруга зробила ДНК-тест і виявилося, що діти не від її чоловіка.

Вона мені подзвонила і розповіла, а я тепер шкодую, мені соромно, що я влізла в це, навіщо я це тільки сказала?

Подруга показала результат чоловікові, він мало свідомість не втратив, тиждень ні з ким не спілкувався, потім зібрав всіх дітей і відвіз, повернулися з кульками, солодкою ватою, були в зоопарку.

Коли діти від першого шлюбу поїхали, Богдан отримав другий результат ДНК вже всіх 4 дітей і дійсно старші діти не його.

Ірина образилася на нього, говорила, що ніколи не пробачить, що він перевірив і їхніх дітей.

Колишній дружині переслав результат і сказав, що як допомагав так і буде допомагати, але якщо вона буде як і раніше налаштовувати дітей проти його дружини і дітей, то перестане спілкуватися.

Богдан досі дуже переживає, а я картаю себе за свій довгий язик, Ірина більше на дітей не скаржиться.

Ось така історія. Хтось би мені розказав – не повірила б…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page