fbpx
життєві історії
Коли я зрозуміла, що при надії, свекруха, Галина Степанівна, була дуже ніжною до мене, у всьому допомагала, підтримувала, давала хороші поради. Та коли наш Матвійчик з’явився на світ, мені хотілося на стінку лізти, від її вічних порад. Та останній її візит геть чисто спантеличив мене, як маму. Ось скажіть мені, невже ношений одяг (не чужий, не з секонду) не можна одягати на дитину? – Має бути все нове і крапка!, – каже свекруха

Коли я зрозуміла, що при надії, свекруха, Галина Степанівна, була дуже ніжною до мене, у всьому допомагала, підтримувала, давала хороші поради. Та коли наш Матвійчик з’явився на світ, мені хотілося на стінку лізти, від її вічних порад. Та останній її візит геть чисто спантеличив мене, як маму. Ось скажіть мені, невже ношений одяг (не чужий, не з секонду) не можна одягати на дитину? – Має бути все нове і крапка!, – каже свекруха.

Коли ми з чоловіком одружилися, я була неймовірно щаслива, оскільки крім Валерія, знайшла чудову другу маму.

Ми були дружні настільки, наскільки можуть дружити свекруха і невістка, поки я не зрозуміла, що при надії…

Навіть так: ще при вагітності все було нічого. Поради були мені потрібні, я терпляче слухала всі історії, нотації і накази-укази.

А ось після появи на світ нашого Матвійка, в зв’язку з якимось загостреним мамським почуттям, все це сприймалося мною в штики, хоча зовні це не демонструвалося.

Але коли Галина Степанівна викинула дитячі речі! Я прийшла в повне обурення.

Моя сестра віддала мені після своєї дитини все найкрасивіше чисте і нове. Так, щось вони і одягали, але тільки раз в поліклініку.

В цілому, речі були в чудовому стані. Але, як виявилося, у мами інша позиція щодо “чужих” речей. Що для дитини ні в якому разі не можна нічого ношеного! Нічого!

Ну хоч би подивилася, що там все в відмінному стані! Ні. Просто викинула у смітник

Спочатку я й не знала, що пакет кудись подівся. А коли в черговий раз згадала, що пара боді у мене є там, обшукали цей пакет і запитала, чи не бачила вона його!

Мені не хотілося лаятися, не той тип характеру скандалити, але цей випадок досі викликає обурення в моїй голові!

Навіщо це їй було?

Поясніть мені, може це я якась не така, і ношені речі дійсно ні в якому разі не можна одягати на дитинку?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page