fbpx

Коли Ярик сказав, що винайматимуть житло, ми з чоловіком подумали, що так вони ніколи не зберуть грошей на своє житло і вирішили переїхати жити на дачу, а молодим залишити квартиру. Так і зробили. На початку грудня вирішили приїхати додому, щоб заощадити на опаленні. Ми привезли багато всякої консервації, варення, купували продукти на всіх, навіть за цей час платили половину за комуналку. Сваха сказала, навіщо набридати молодим. А два тижні тому у нас народився онук

Коли одружився наш син Ярослав, вирішили, що молода сім’я, поки не придбає свою квартиру, житиме з нами, але невістка Софія категорично відмовилася.

Невістка запропонувала жити у її батьків, але не захотів син, бо хоч у них і чотирикімнатна квартира, але в ній, окрім батька та матері, живе старший син із сім’єю та молодша дочка.

Коли Ярик сказав, що винайматимуть житло, ми з чоловіком подумали, що так вони ніколи не зберуть грошей на своє житло і вирішили переїхати жити на дачу, а молодим залишити квартиру.

Я вже на пенсії, а чоловік їздить на роботу до міста, не дуже зручно, але що робити. Виїхали ми провесною, а на початку грудня вирішили приїхати додому, щоб заощадити на опаленні. Як же ми здивувалися, що невістка за такий короткий час стала повноправною господаркою і не приховувала, що не рада нашому приїзду.

Ми привезли багато всякої консервації, варення, купували продукти на всіх, навіть за цей час платили половину за комуналку, але Софія так і не подобрішала. Я не могла дочекатися, поки знову поїду, хоча було так прикро, що мене так швидко вижили з власної квартири.

Коли поскаржилася свасі, та сказала, що якщо вже залишили квартиру, то навіщо набридати молодим, якщо можна жити і на дачі, будинок дозволяє.

А два тижні тому у нас народився онук, і син уже за кілька днів почав питати, чи приїдемо ми з батьком до них. Ми відмовилися, ще їдучи від них перед Новим роком, вирішили, що житимемо там, все одно в місті за все платимо, будемо тут платити за опалення.

Але через тиждень вже зателефонувала  Софія, сказати, що чекають на нас. Я зрозуміла, що тепер їм знадобилася моя допомога з дитиною, бо інакше не звали б. Але ми не поїхали, не через принцип, просто все спланували тут.

Син і невістка дуже надулися, син навіть сказав, що якщо нам онук не потрібний, то нема чого приїжджати тільки в гості, щоб його побачити і на літо вони до нас теж з ним не приїдуть. Дуже сумно, не розумію, у чому наша провина?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page