fbpx
Breaking News
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Аня вийшла заміж. Причому батьки дізналися про це від людей. Світлини в соц. мережах з’явилися, де Аня з нареченим у шикарній весільній сукні і з обручкою на пальчику. – Доню, як же так? Ми ж теж хотіли б побувати на такому святі, готувалися до весілля, грошей зібрали, щоб все, як у всіх було. Щоб танець на весіллі тата і дочки був
Смачнюща кольорова запіканка з сиру з гарбузом, яблуками, родзинками і горіхами. Сподобається навіть тим, хто не любить сиру і гарбуза
Політика
Коли закінчиться війна: думки жителів т. зв. “ДНР”

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) вивчив думки жителів Донецької області і з’ясував, коли, на їхню думку, закінчиться військовий конфлікт.

Майже половині жителів Донецької області (у тому числі окупованої території) важко відповісти, коли завершиться конфлікт. Порівняно з даними травня, також скоротилося число тих, хто сподівається на закінчення конфлікту протягом наступного року, і зросло число тих, хто вважає, що конфлікт триватиме більше п’яти років. Про це йдеться в результатах дослідження КМІС, яке провели на замовлення Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова.

Коли закінчиться війна (результати опитування):

Через кілька місяців – упевнені 3% опитаних
Наступного року – вважають 9% донеччан
Через 2-3 роки – відповіли 17%
Через 4-5 років – припускають 5%
Затягнеться більше ніж на 5 років – впевнені 16%
Ніколи – вважають 4%
Не знаю – 45%

“Сумні зміни відбуваються в питанні завершення конфлікту”, – констатує виконавчий директор КМІС Наталія Харченко. При цьому на підконтрольній частині Донецької області більше вірять у те, що економічна ситуація в регіоні вийде на рівень інших українських областей, в той час як жителі т. зв. “ДНР” переконані, що Донецьк чекає економічний прорив. Пов’язано це з тим, як зазначають соціологи, які ЗМІ працюють на цій території. Російські журналісти розповідають про потенціал т. зв. “республіки”, в той час як українські засоби масової інформації більш песимістичні в своїх оцінках.

Соціологічне дослідження проводилося з 21 жовтня по 7 листопада 2016 року. Були опитані 2102 респондента у віці старше 18 років зі 100 населених пунктів Донецької області. Детальніше ознайомитися з результатами дослідження можна тут.

Читайте також: 8 ДІЄВИХ СПОСОБІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ ЗІ СТРЕСОМ

Джерело.

Related Post

facebook