fbpx
життєві історії
Коли зателефонувала сестра і повідомила, що вони з чоловіком в очікуванні другої дитини, я за них зраділа. Батьки також світилися від щастя, та я відчувала, що щось Уляна недоговорює. За декілька днів вона при зустрічі стала натякати, що їм в моїй однокімнатній квартирі дуже тісно. Я зраділа: нарешті вони з’їдуть, а я буду її здавати в оренду, як не крути, а гроші потрібні завжди. – Я надіюсь, ти, як сестра, продаш цю квартиру, а гроші нам подаруєш, щоб ми більшу придбали. – Такого нахабства я не очікувала

Коли зателефонувала сестра і повідомила, що вони з чоловіком в очікуванні другої дитини, я за них зраділа. Батьки також світилися від щастя, та я відчувала, що щось Уляна недоговорює. За декілька днів вона при зустрічі стала натякати, що їм в моїй однокімнатній квартирі дуже тісно. Я зраділа: нарешті вони з’їдуть, а я буду її здавати в оренду, як не крути, а гроші потрібні завжди. – Я надіюсь, ти, як сестра, продаш цю квартиру, а гроші нам подаруєш, щоб ми більшу придбали. – Такого нахабства я не очікувала.

У моєї подруги дитинства Ірини, є молодша рідна сестра і так вийшла, що з різницею в 10 років, Ірина встигла успішно вийти заміж і стати матір’ю двох синів, а молодша Уляна, продовжувала до недавнього часу будувати кар’єру і жити в своє задоволення.

З самого початку цієї розповіді, хочу сказати, що Ірина і її чоловік, працювали разом у великому холдингу, кар’єра в якому, дісталася їм виключно мізками і великими труднощами.

Отже, повернемося назад до ситуації. Пару років тому, Уляна по роботі переїхала в іншу область і через пів року подзвонила Ірині і їх батькам і сказала, що розписалася і чекає дитину.

Старша сестра і батьки були цьому дуже раді, але коли молодша приїхала зі своїм новоспеченим чоловіком назад, то через батьків, попросила Ірину віддати їм на час свою квартиру. Ірина заробила на неї власною працею, будучи ще незаміжньою.

В даний час вони з чоловіком здавали цю однокімнатну і мали непоганий додатковий заробіток. Батьки поговорили з Іриною і її чоловіком і вони вирішили виручити молодят на рік-другий, поки ті не придбають свого житла.

Уляна з чоловіком заселилися в квартиру Ірини і після того, як їх доньці виповнився рік, Уляна приїхала до сестри і сказала, що знову носить під серцем дитя і в однокімнатній квартирі їм буде тісно.

Ірина розповідає:

“Я подумала, що вона зараз скаже дякую і поверне мені ключі, але замість цього, вона в нахабну сказала, що їм чотирьом в однокімнатній ніяк не вжитись і є пропозиція продати мою квартиру, щоб ці гроші вони додали до своїх і купити двокімнатну. У мене мало щелепа не відпала…

Я їй сказала, що такого не буде і щоб вона з чоловіком заробляла на свою квартиру самостійно. Уляна “надула губи” і сказала, що це не реально, оскільки її благовірний стільки не заробляє, щоб влазити в іпотеку.

Я мала необережність розповісти про нашу з сестрою розмову, своєму чоловікові. Він був просто в люті від такого нахабства, зірвався і поїхав до них. Підсумок розмови був лаконічним. Він дав їм місяць, щоб вони звільнили житло і з’їхали.

Зараз Уляна з чоловіком і дитиною живуть у батьків сестер. Ірина і Уляна не спілкуються, а батьки безрезультатно намагаються їх помирити.

Не знаю як ви, шановний читачу, але я була сильно здивована від цієї розповіді. На мою думку, прохання Уляни-верх нахабства, а потрібно було просто сказати дякую, що старша сестра врятувала їх в складний період життя і дала, на мій погляд, всі шанси, щоб налагодити побут.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page