fbpx
життєві історії
Колись, щоб не платити аліменти на сина, я пообіцяла подарувати йому на весілля квартиру. Пройшли роки, я так і зробила. А тепер він вимагає, щоб я ще й виплатила йому за неї всі гроші, говорить, що звернеться до суду

Ми з чоловіком розлучилися, коли сину Тарасові було 10 років. Чоловік зраджував мене кілька років, я терпіла заради синочка, але врешті не витримала. На моєму шляху тоді якраз зустрілася гарна людина, ми з Vаксимом разом вже 13 років.

Я пішла від чоловіка, але Тарас залишився з ним. Там був його дім, його звичне середовище, d якому він ріс, де йому було зручно й комфортно. Я ж йшла в нікуди, на знімне житло, Максим тоді ще був зовсім чужим моїй дитині.

Разом з чоловіком і сином ми вирішили, що Тарас залишиться з рідним татом.

Чоловік хотів подати на аліменти, щоб я платила їх на сина, але в мене на той час робота була неприбуткова, з низькою зарплатнею, та й на нове життя потрібні були гроші, Максим платив аліменти на двох дітей, тож не міг все взяти на себе.

Натомість, замість аліментів, я пообіцяла колишньому чоловікові, що коли Тарас одружуватиметься, я подарую йому квартиру. Чоловік погодився.

Квартира, старенька двокімнатна, дісталася мені від прабабусі, яку ми з Максимом доглянули. Поступово зробили в ній гарний ремонт і кілька років здавали.

У 23 роки Тарас одружився з Оксаною. Я, як і обіцяла, подарувала синові й невістці на весілля ключі від квартири, зробила на сина дарчу.

Все було добре, молодята в’їхали в квартиру, у них народилася Софійка.

І ось – як грім серед ясного неба – вимога Тараса повернути йому гроші, всю суму аліментів, які я мала платити йому з 10 до 18 років. Не знаю? [то його на це підбив, чи рідний батько, чи Оксана.

Виявляється, та квартира, яку я їм подарувала, замала, і вони хочуть її продати, додати грошей і купити іншу, просторішу.

А додаткові гроші Тарас вирішив витягти з мене. Мовляв, квартира квартирою, це весільний подарунок, а були ж ще аліменти, які я мала платити, але не платила… І тепер повинна йому повернути всю ту суму, яка, якщо підрахувати, майже така сама, якою була ціна бабусиної квартири…

Навіть не знаю, як мені бути, що робити. Тарас говорить, що в разі моєї відмови звернеться до суду, батько його підтримує.

Максим переконаний, що правда на моїй стороні і треба звернутися до гарного юриста.

Ще не знаю, як чинитиму, але все це мені здається не справедливим і не правильним, не очікувала я такого від рідного сина…

Автор – Олена К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook