fbpx

Кому борги, а кому надбавка. Все по-чесному: фінансовий гороскоп на 13-19 березня 2023 року для кожного знаку Зодіаку. Чому Рак відчує розчарування, а Терези повинні підготуватися до незапланованих витрат!

Кому борги, а кому надбавка. Все по-чесному: фінансовий гороскоп на 13-19 березня 2023 року для кожного знаку Зодіаку. Чому Рак відчує розчарування, а Терези повинні підготуватися до незапланованих витрат!

Щотижневий фінансовий гороскоп на 13-19 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку розкриває таємниці майбутнього. Подивіться, що вас чекає наступного тижня.

Щотижневий фінансовий гороскоп для всіх знаків зодіаку діє лише з 13 по 19 березня 2023 року.

Тижневий фінансовий гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

У Овна з’явиться голова, повна планів, на що витратити зароблені гроші. В магазині на вас чекає приємний сюрприз, ви можете розраховувати на велику знижку.

Тижневий фінансовий гороскоп для Тельців (20.04 – 20.05)

Телець попросить підвищення зарплати. У розпачі він може вдатися до нечесних дій. Подумайте двічі, тому що якщо правда розкриється, ви можете втратити роботу.

Тижневий фінансовий гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)

Близнюки можуть розраховувати на великий приплив готівки, але радіти їм недовго. З імпульсу ви вирішуєте пожертвувати гроші на добру справу або розподілити між своїми дітьми.

Тижневий фінансовий гороскоп для Рака (21 червня-22 липня)

Рак відчує заздрість і велике розчарування, тому що він не отримає додаткових грошей, як інші. Подумайте, чи не пов’язано відсутність підвищення з вашим ставленням до роботи. Якщо ні, почніть шукати нову.

Тижневий фінансовий гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев вирішить доставити собі трохи задоволення. Однак вас чекає велике розчарування. Ви не знайдете нічого, що вам подобається, і ви також не хочете змушувати себе бути щасливим.

Тижневий фінансовий гороскоп для Діви (23/08-22/09)

Діва, якщо вона не буде обережною, упустить свій шанс на великі гроші. Така можливість випадає раз у житті, тому будьте особливо пильні. Цього тижня не викидайте квитанції.

Тижневий фінансовий гороскоп для Терезів (23/09 – 22/10)

Терези повинні бути готові до додаткових витрат. На щастя, інші люди також відчують свій внесок. Інакше кредиту не було б.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Скорпіона (23/10 – 21/11)

Скорпіон може розраховувати на велику удачу. Ви отримаєте хорошу суму. Можливо, це не великі гроші, але вони дозволять вам провести приємний вечір разом.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Стрільців (22/11 – 21/12)

Стрілець скаржиться на брак готівки. Однак, коли близька людина пропонує вам позику, ви не погодитеся на це. Будьте обережні з тим, що ви говорите, тому що ви вводите людей в оману.

Тижневий фінансовий гороскоп для Козерога (22/12 – 19/01)

Козеріг буде засмучений через те, що він мимоволі заявив про фінансову допомогу і покупку деяких речей. Виявляється, їх вартість перевищує ваші фінансові можливості. Замість того, щоб пишатися та позичати у сім’ї, будьте щирими.

Тижневий фінансовий гороскоп для Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Водолій з подивом виявить, що на його рахунку з’явилася непогана сума. Якщо ваш рахунок отримав подвійне зняття коштів, краще негайно повідомити про це. Якщо ви цього не зробите, хтось може мати серйозні проблеми.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Риб (19/02 – 20/03)

Риби будуть жаліти свою долю і скаржитися на безгрошів’я. Найбільше вам буде боляче те, що чоловік вашої подруги заробляє більше, ніж ваш. Замість того, щоб ображатися на близьких або починати сварки, подумайте, що ви можете зробити, щоб поліпшити свій домашній бюджет.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page