fbpx
гороскоп
Кому готуватися до найгіршого, а хто стане щасливчиком вівторка: Точний гороскоп для кожного знаку Зодіаку на 2 серпня 2022 року

Кому готуватися до найгіршого, а хто стане щасливчиком вівторка: Точний гороскоп для кожного знаку Зодіаку на 2 серпня 2022 року

Всесвіт обіцяє, що багато у вас у цей день може виходити легше, ніж звичайно. Справи будуть сперечатися, завдання та проблеми – знаходити несподіване витончене рішення.

Овен

Зірки гороскопа якщо до чогось і схиляють Овна, то це до лінощів і підвищеної сонливості. Сонний стан може переслідувати його аж до вечора. Якщо Овен не знайде в собі сили підбадьоритися та налаштуватися на активність, день так і минеться, не принісши нічого особливого. Спробуйте зранку випити зайву філіжанку міцної кави. Ну, а якщо не допоможе – тут уже нічого не вдієш!

Телець

День у Тельця обіцяє складатися надзвичайно вдало, будь-які справи в його руках будуть горіти. Телець здатний здивувати оточуючих як своєю енергійністю, і підвищеною кмітливістю. Іншими словами, день настільки сприятливий, що було б нерозумно витратити його на дрібниці. 2 серпня вам під силу взятися за справді великі справи!

Близнюки

Зірки гороскопу щедро наповнюють Близнюків спокійною впевненістю у собі. День обіцяє складатися неквапливо та без особливих потрясінь. Якщо ж Близнюки бажають чогось більшого, ніж просто нормально провести день, то тут все залежить від їхньої ініціативності. Можна, наприклад, організувати якийсь захід чи вечірку. Якщо у вас вдасться розкачати оточуючих, вони ще довго будуть вам вдячні за отриманий позитив.

Рак

У Рака день пройде без особливих подій та потрясінь. Поточні справи не викликатимуть ентузіазму, а з усіх розваг він віддасть перевагу вдома, лежачи на своєму улюбленому дивані. Що ж до домашніх турбот (зокрема і термінових), їх Раку захочеться відкласти якийсь час. І даремно, бо ці справи не відібрали б у нього надто багато сил. А ось “якийсь час” може так ніколи і не наступити.

Лев

День у Лева обіцяє пройти цікаво та з неабиякою користю! Якщо не сидіти склавши руки, Лев може зробити стільки всього, що залишиться тільки дивуватися. Навіть незвична непосидючість, яка охопить його цього дня, не зможе йому завадити. Вона проявиться лише в тому, що Лев буде здатний швидше за звичайне довести будь-яку справу до кінця, щоб відразу взятися за нову.

Діва

Найкращим рішенням для Діви буде відпочинок та релаксація (звісно, ​​по можливості). І забудьте про тих, хто закликає до активного відпочинку! 2 серпня тільки м’який диван або на худий кінець затишне крісло. А з усіх розваг найкращими будуть телевізор та улюблена книга. Що ж до активного відпочинку, то для нього у Діви ще буде час в інші дні.

Терези

Будь-які починання Терезів обіцяють бути дуже успішними! Можливо, їх дивуватиме інертність оточуючих, але Терези зуміють знайти потрібні слова, щоб розгойдати їх і запалити своїми ідеями. Однак особливо добре вдаватимуться Терезам ті справи, які залежать від їх особистої ініціативи та енергійності. Ну а щодо інертності оточуючих, то і Бог з нею, конкурентів буде менше.

Скорпіон

Найкраще, що може зробити Скорпіон, – це зайнятися якоюсь творчістю. Зосередитись на поточних справах йому буде складно, а от помалювати чи написати щось – будь ласка. При цьому потяг до творчості цілком можна поєднати з чимось корисним. Наприклад, зайнятися дизайном власної квартири, а заразом і зробити прибирання в будинку.

Стрілець

На думку Стрільцю може спасти чимало оригінальних, нестандартних ідей. Ідеї ​​ці будуть не тільки відрізнятися несподіваними поворотами логіки, а й виявляться напрочуд вірними та перспективними. Взагалі у Стрільця однаково добре працюватиме і логіка, і інтуїція. Причому інтуїція набуде такої ж чіткості, як і звичайне мислення.

Козеріг

У Козерога день перекладання папірців – нічим іншим йому займатися, швидше за все, не захочеться. Натомість перекладати та сортувати папірці у Козерога виходитиме віртуозно! З цієї причини найкраще, що може зробити Козеріг, – це не сперечатися із зірками, а використовувати день для того, щоб без зайвого поспіху навести лад у своїй особистій бухгалтерії, рахунках та інших паперових справах.

Водолій

Найкращим рішенням для Водолія буде присвятити день якомусь зі своїх хобі. На жаль, розхитатися на щось потрібне, але нецікаве, Водолію буде зовсім складно. А ось у справах, які викликають у нього живий інтерес, результати обіцяють бути приголомшливими! Отже, вибір у Водолія небагатий: або заснути за важливими, але нудними справами, або витратити день на те, що йому дійсно подобається.

Риби

Ворогам та недоброзичливцям Риб можна лише поспівчувати! Усі, хто цього дня стоять у Риб на шляху, ризикують зазнати великих втрат. У цей день винахідливість Риб здатна здорово допомогти їм не тільки обійти будь-які хитромудрі пастки, але й розібратися зі своїми супротивниками максимально ефективним і при цьому далеко не найгуманнішим способом.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua