fbpx
гороскоп
Кому карти Таро віщують в неділю неймовірно корисний день, а кому неприємності з фінансами та коханою людиною: гороскоп на 30 жовтня 2022 року дає підказки, як не проґавити удачу, подаровану небесами! Водолії, у вас карта – “Правосуддя”

Кому карти Таро віщують в неділю неймовірно корисний день, а кому неприємності з фінансами та коханою людиною: гороскоп на 30 жовтня 2022 року дає підказки, як не проґавити удачу, подаровану небесами! Водолії, у вас карта – “Правосуддя”

Гороскоп за картами Таро на неділю, 30 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку!

Овен – Туз Жезлів

Овнам гороскоп по картах Таро на 30 жовтня рекомендує почати налагоджувати відносини зі своїми ворогами. Серед них є люди, які в майбутньому зможуть допомогти вам досягти успіху. Не обов’язково перетворювати їх в своїх друзів, але згладити всі гострі кути безперечно варто.

Телець – Верховний Жрець

Гороскоп на 30 жовтня для Тельців обіцяє цьому знаку Зодіаку насичений на події день. Вам необхідно бути життєрадісним і відкритим до світу. Не бійтеся приймати важливі рішення в цей день, а також висловлювати свою думку. Крім того, постарайтеся зробити всі свої справи вчасно і не порушити дедлайни.

Близнюки – Лицар Мечів

Близнюкам гороскоп по картах Таро рекомендує дати волю своїм бажанням. Будьте уважні до оточуючих вас людей і подумайте про те, що чекає вас в майбутньому. Ви занадто зациклені на собі і зовсім не звертаєте увагу на те, що робите боляче тим, кого любите.

Рак – Трійка Мечів

Ракам 30 жовтня слід довіритися свого внутрішнього голосу. Будьте сміливими і не чекайте поки на вас нападуть. Прийшов час оголосити війну своїм ворогам і власним страхам. Нічого не бійтеся і сміливо рухайтеся вперед. Перед вами будуть відкриті всі двері тільки тоді, коли ви самі цього захочете.

Лев – Король денаріїв

Гороскоп по картах Таро на 30 жовтня рекомендує Левам бути впевненим в собі. Подібно королю, вам доведеться захищати інтереси власної родини та своїх близьких. Ви, як мудрий правитель, повинні приймати правильні рішення, оскільки від них залежить не тільки ваше благополуччя.

Діва – Двійка денаріїв

Дівам гороскоп по картах Таро на 30 жовтня рекомендує розслабитися і відпочити. Ви відчуваєте втому і через це зліться на себе і оточуючих вас людей. Будьте собою і не намагайтеся приховати істину за сотнями масок, які ви постійно носите.

Терези – Четвірка Кубків

Гороскоп на 30 жовтня для Терезів говорить про те, що цьому знаку Зодіаку необхідне перезавантаження. Уважно стежте за тим, що відбувається навколо вас. Ви втрачаєте рівновагу і душевний спокій і вам слід виправити це. Перестаньте концентрувати увагу на своїх провалах і краще сміливо йдіть вперед.

Скорпіон – Трійка Жезлів

Ваше серце готове зустріти нову любов. Ви відкриті до світу і не боїтеся бути щасливим. Але над вами збираються хмари і це лякає вас. Не бійтеся неприємностей, оскільки ви точно впораєтеся з ними. Пам’ятайте, що нічого не дається легко, а безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці.

Стрілець – Світ

Стрільцям гороскоп на 30 жовтня по картах Таро рекомендує відпочити. Не думайте про справи та роботу. Відкладіть усі важливі завдання, а також перенесіть зустрічі. Вам слід провести час з собою, подумайте про свої бажання і дайте собі можливість зібратися з силами для подальших звершень.

Козоріг – Чортик

Вам випала лякаюча  карта, яка зазвичай не несе нічого хорошого. Але 30 жовтня везіння буде на вашому боці і ви не відчуєте серйозних труднощів. Будьте уважні і не приймайте сумнівних пропозицій. У цей день не слід укладати якісь угоди або приймати важливі рішення.

Водолій – Правосуддя

Подібно судді вам доведеться винести вирок 30 жовтня. Ваше рішення стане доленосним для кого-то, а можливо, і для вас самих. Але не думайте про наслідки. Приймайте рішення не тільки серцем, а й розумом. Зважте всі “за” і “проти”.

Риби – Шут

Протиріччя, які ви відчуваєте останнім часом можуть нашкодити вам і принести неприємності в цей день. Тому вам слід розслабитися і не концентрувати увагу на негативі. Краще розслабтеся і тоді відповіді на всі ваші запитання прийдуть самі собою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua