fbpx
гороскоп
Кому конфлікту не уникнути: точний гороскоп на суботу, 3 вересня 2022 року, для всіх знаків Зодіаку! Тельці – пам’ятайте, береженого Бог береже!

Кому конфлікту не уникнути: точний гороскоп на суботу, 3 вересня 2022 року, для всіх знаків Зодіаку! Тельці – пам’ятайте, береженого Бог береже!

Не для всіх субота мине легко.

Непростий і напружений день, протягом якого конфлікти будуть виникати буквально на рівному місці.

Якщо брати участь хоча б в деяких із них, можна втратити енергію, призначену для суто мирної мети — професійних завдань і домашніх турбот. Перш ніж встрявати в з’ясування стосунків із ким-небудь, подумайте, чи варте воно того.

Овен

Ухвалення важливих рішень варто відкласти на кілька днів — сьогодні ж велика ймовірність того, що ви необ’єктивно оціните обставини і в результаті дійдете помилкового висновку.

Телець

Цього дня зірки категорично не рекомендують вам на самоті ходити безлюдними вулицями і провулками в темний час доби — пам’ятайте про те, що береженого бог береже, і не ризикуйте даремно.

Близнята

День виявиться вдалим тільки за наявності докладного плану, який потрібно скласти зранку і дотримуватися його весь день, а інакше будете хапатися то за одне, то за інше, і всі ваші справи підуть шкереберть.

Рак

Особливої обережності зажадають контакти з колегами: не варто ділитися з ними своїми планами, в іншому разі в один прекрасний день ризикуєте дізнатися, що вашу ідею втілила у життя інша людина.

Лев

Зірки рекомендують вам ретельно стежити за своїми висловлюваннями — необережне слово може завдати вашому співрозмовнику серйозну моральну трaвму, чого він вам не пробачить.

Діва 

Ділові зустрічі — якщо, звичайно, є така можливість — потрібно перенести: в цей день вам важко буде знайти спільну мову з іншими людьми, а це може призвести до непорозумінь.

Терези

День, коли не варто впадати в крайнощі, — з одного боку, з іншого — не можна ледарювати: потрібно вести звичайний — неквапливий, але результативний — спосіб життя.

Скорпіон

Енергії у вас сьогодні буде більш ніж достатньо, але необхідно розпоряджатися нею розумно: найкраще заздалегідь скласти детальний план і скрупульозно його дотримуватися, тоді і результативність виявиться завидною.

Стрілець

Як на роботі, так і вдома не варто хапатися за всі справи одразу — оскільки прислів’я про двох зайців поки ще ніхто не скасовував, ви ризикуєте нічого не встигнути, а згодом станете шкодувати про те, що день минув даремно.

Козоріг

У взаєминах із близькою людиною важливо якомога менше говорити, в іншому разі є ризик сказати зайве: в результаті у закоханих справа може дійти до розриву, а у сімейних пар — до розлучення.

Водолій

Спoкусі купити що-небудь в цей день необхідно опиратися щосили: нове придбання — з великою часткою ймовірності — або виявиться бракованим, або дуже швидко припинить подобатися.

Риби

Порозумітися з діловими партнерами не вдасться, тому переговори з ними краще перенести на інший день — сьогодні будь-які розмови виявляться порожніми, а час — витраченим дарма.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua