fbpx
гороскоп
Кому пощастить: для цих знаків Зодіаку почався надзвичайний період. Через ретроградний рух Марса в Близнюках і Меркурія в Козерозі деяким представникам доведеться переглянути свої плани щодо кар’єри і поточних проєктів

Кому пощастить: для цих знаків Зодіаку почався надзвичайний період. Через ретроградний рух Марса в Близнюках і Меркурія в Козерозі деяким представникам доведеться переглянути свої плани щодо кар’єри і поточних проєктів

Другий тиждень 2023 року обіцяє бути насиченим перипетіями. Через ретроградний рух Марса в Близнюках і Меркурія в Козерозі деяким знакам зодіаку доведеться переглянути свої плани щодо кар’єри і поточних проєктів. Цей період також є ідеальним часом для того, щоб зануритися у своє глибоке “я” та здійснити необхідні перетворення у своєму повсякденному житті.

Січень відзначений інтенсивними астрологічними рухами. Якщо для одних уродженців цей період ретроградності проходить погано, то для інших все складається чудово. Найщасливіші знаки Зодіаку зможуть підвести підсумки і почати рік на міцній основі.

Яким знакам зодіаку пощастить цього тижня?

Цього тижня зірки будуть прихильними до трьох знаків зодіаку. До 15 січня вони відчуватимуть бажання відновити свої бажання та амбіції. Оскільки зірки їм сприяють, їм дуже пощастить у різних сферах життя, і вони нарешті зможуть змінити своє життя на краще.

Скорпіон

Скорпіон – один із знаків, який перебуває в центрі уваги цього тижня. Цей знак Води справді зможе залучати удачу та успіх протягом усього цього періоду. Його велика інтуїція буде керувати ним у щоденних діях. У родині чи в професійному житті останній може досягти всього, чого хоче, і досягти успіху в усьому, за що береться.

Треба сказати, що планетарні енергії сприяють рефлексії та самоаналізу. Важливий крок у визначенні правильного шляху для досягнення професійного успіху.

Кілька хороших рішень, які будуть прийняті цього тижня, можуть поставити на його шляху людей, які можуть позитивно вплинути на його долю. Також Скорпіон міг виконувати роль лідера до 15 січня.

Багато людей зможуть скористатися його порадами, знаннями та ноу-хау, щоб вийти із зони комфорту та зустрітися зі складними обставинами.

Крім того, слухання своїх колег може зміцнити його стосунки та його позицію на роботі. Крім того, цей другий тиждень буде сприятливим для збагачення відкриттів і ділових поїздок.

Стрілець

Незважаючи на деякі перешкоди, з якими зіткнулися на початку року, Стрілець залишається рішучим і дуже оптимістичним. Усвідомлюючи певні напрямки для вдосконалення, він зможе зробити позитивні зміни у своєму професійному житті.

Проте секрет полягатиме в тому, щоб відійти від негативних настроїв і зосередитися на головному, щоб подолати всі труднощі.

Завдяки часу та енергії, присвяченій їх діяльності, Стрільці могли побачити несподіване одужання цього тижня. Крім того, якщо йому вдасться покласти край певним образам і негативним емоціям, цей знак Вогню може вдихнути нове життя в його професійні та дружні відносини.

З боку серця цей тиждень обіцяє бути сприятливим для романтичних зустрічей. Любовна історія може виникнути і розвиватися плавно.

Стрілець більше не зможе стримувати приємних почуттів і не соромиться поділитися ними зі своєю другою половинкою. Однак, щоб досягти балансу між особистим і професійним життям, йому обов’язково доведеться щодня вносити зміни.

Водолій

Місяць січень обіцяє бути позитивним для цього знака Водолія. Те саме стосується цього другого тижня місяця. Цей знак Повітря справді має всі шанси досягти достатку та процвітання.

Його креативність і почуття уяви дозволять цьому уродженцю отримати значний дохід. Цей знак, який останнім часом пережив темні періоди, міг нарешті покращити умови життя.

Це буде ідеальний час для інвестування, купівлі чи продажу нерухомості.

Вони також будуть більш обізнані про засоби, необхідні для пом’якшення сімейної напруги та реагування на кризи, що виникають на роботі.

Останній також міг би привнести оригінальне бачення у свою поточну діяльність. Однак він повинен бути обережним, щоб не включати в приватну сферу пов’язані з роботою питання.

Водолій, якого чекає зміна роботи або підвищення по службі, швидше за все, отримає хороші новини. Так само Бажано використати цей період, щоб підвести підсумки та отримати нові навички через навчання. Завдяки чому він міг значно підвищити свою впевненість у собі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page