fbpx
життєві історії
Комуcь моя ситуація здасться супер абсурдною, всі крутять пальцем біля скроні, коли чують її. Колишній чоловік переїхав до мене, живемо втрьох

Комуcь моя ситуація здасться супер абсурдною, всі крутять пальцем біля скроні, коли чують її. Але хіба це так погано, якщо залишилися добрі стосунки з колишнім? 

З чоловіком прожили в шлюбі 20 років. Є діти. Вони живуть окремо. Ми давно зрозуміли, що існуємо разом швидше, як родичі, партнери по життю, але ніяк не як люди, які люблять один одного. Ні, ми, звичайно, любимо, але в іншому сенсі. Завжди підтримаємо, прийдемо на допомогу, але не більше того. Це сумно, але це життя: коли не вдається підтримувати отой вогник, почуття згасають, перетворюються на щось інше, а люди, які раніше кохали одне одно, стають, наче брат і сестра, наче просто добрі друзі… Але вже як є. Кожен починає йти своєю дорогою, влпштовувати особисте життя вже з іншими партнерами. І це також норма.

Полюбовне розлучення з чоловіком ми оформили ще восени. Розділили майно і накопичення, в результаті мені дісталася квартира, а чоловікові – кругленька сума. Цієї суми йому все ж не вистачило на покупку нового житла, яке він хотів. Тоді він позичив гроші у мого нового чоловіка, і той позичив.

Через карантин доходи колишнього сильно скоротилися, в його новій квартирі, яку він придбав, йде ремонт.

Він попросився переїхати до нас на час будівництва. Ми погодилися. Зараз втрьох живемо в тій самій квартирі, в якій прожили в шлюбі багато років. Ностальгії за минулим ніякої не відчуваємо. Новий чоловік не ревнує, спокійно ставиться до ситуації.

А у вас збереглися теплі стосунки з колишніми?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, hochu.ua

За матеріалами з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page