fbpx
гороскоп
Конфлікти та “бурі”, які затягнуться на рік: затемнення сонця цього разу вплине на усі знаки Зодіаку негативно. Та якщо прислухатись до підказок астрологів, цю енергію можна використати й собі на користь. Як правильно підготуватися до цього явища, щоб не потрапити в халепу!

Конфлікти та “бурі”, які затягнуться на рік: затемнення сонця цього разу вплине на усі знаки Зодіаку негативно. Та якщо прислухатись до підказок астрологів, цю енергію можна використати й собі на користь. Як правильно підготуватися до цього явища, щоб не потрапити в халепу!

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 року потрапляє в сузір’я Скорпіона. З цієї причини він може бути набагато інтенсивнішим, ніж зазвичай. До чого нам готуватися? Ось поради астрологів.

Сонячне затемнення – явище темне і загадкове. Коли це відбувається в знаку Скорпіона, це викликає сильну тривогу. У наступні дні ми можемо виявити, що наш самоконтроль стає дедалі важчим – наші страхи та пригнічені емоції візьмуть верх. Багато відносин можуть закінчитися зараз, а інші зіткнуться з серйозними проблемами. Якщо ми не візьмемо контроль, ми також можемо втратити всі свої заощадження.

Добре знати, як підготуватися до цього явища. Енергію затемнення також можна використати собі на користь. Перевірте, як це зробити.

Цей тиждень може виявитися складним для всіх знаків зодіаку. Під впливом сонячного затемнення дадуть про себе знати всі глибоко приховані емоції. Це спричинить численні конфлікти та непорозуміння, які можуть зіпсувати настрій на весь рік.

Хоча нас чекає багато неприємного, ми матимемо шанс багато виграти. Все, що нам потрібно зробити, це контролювати свої інстинкти.

Чого чекати під час сонячного затемнення в Скорпіоні? Ось поради астрологів:

1. Зміни неминучі

Сонячне затемнення – унікальне явище в астрології. Воно завжди приносить зміни і змушує пристосовуватися до них. В одну мить виявляється, що ми не все знали про те, що нам добре відомо, тому ми не могли добре оцінити ситуацію. Ми дізнаємося про приховані досі таємниці або чуємо зовсім несподівані зізнання.

Все це створює хаос, який ми не можемо зрозуміти. Наше завдання – дізнатися про це – змінити ракурс і прийняти нову позицію з того чи іншого питання. Минуле треба залишити позаду.

2. Розрив зв’язків

Під час майбутнього затемнення 25 жовтня, завдяки зодіакальному Скорпіону, ми зіткнемося з серйозним випробуванням у наших любовних стосунках. Тепер на перший план вийде питання залежності. Чи базуються наші стосунки з коханою людиною на свідомому виборі? А може, воно діє на нас погано і виводить нас з-під контролю? Чи почуваємося ми впевнено та безпечно?

У найближчий час ми можемо виявити, що наші уявлення про майбутнє з нашим партнером засновані на омані. Якщо ми ставимо його на п’єдестал і підлаштовуємося під усі його вимоги, а також часто відчуваємо ревнощі, ми будемо змушені змінити свою поведінку. Поки ми не відновимо повну незалежність, стосунки не можна відновити.

3. Непорозуміння та суперечки

Затемнення у Скорпіоні також принесе нам багато конфліктів, які можуть виявитися надзвичайно гострими. Деякі знаки зодіаку не зможуть контролювати свої рефлекси, що призведе до неприємного обміну думками. З цим варто бути обережними, тому що, здавалося б, невинна суперечка тепер може миттєво перерости у відкриту війну.

Якщо ми хочемо уникнути цього, ми повинні стриматися кілька днів, перш ніж говорити вголос те, що ми насправді думаємо. Тільки в п’ятницю з’явиться можливість провести спокійну розмову, в якій обидві сторони захочуть вислухати один одного. До цього дня краще нічого не говорити і спокійно спостерігати за ситуацією.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page