fbpx
гороскоп
Кожен знак зодіаку має два обличчя: так цікаво було дізнатися, яка ж я, по другу сторону себе

Кожен знак зодіаку має два обличчя: так цікаво було дізнатися, яка ж я, по другу сторону себе

Кожен зі знаків зодіаку має цілий спектр особливостей. В ідеальних умовах ми дізнаємось лише переваги, тоді як в крайніх – лише недоліки. Цікаво, що для одних, одна і та ж людина може бути ідеалом, а для інших – не дуже. Давайте разом розглянемо цю ситуацію.

Овен

Позитивні: Люди, народжені в знаку Овна, – це візіонери та ідеалісти. Вони здатні перевищити межі своїх можливостей. Вони постійно піднімають планку. Вони мрійники, які заражають ентузіазмом. Вони рішучі люди, у яких немає жодних сумнівів чи вагань у тій чи іншій ситуації. Вони чітко визначають цілі та прагнуть їх досягти.

Негативні: Овен нервовий і примхливий. У них ефектні перепади настрою. З ролі дбайливого, захисного чоловіка на мить вони перетворюються на роль безжального насмішника. Їх гнів може бути дуже небезпечним. Вони кричать і іноді стають агресивними. Їх легко спровокувати. Їм не подобається, що щось піде не так.

Телець

Позитивні: Люди, народжені в знаку Тельця, тверді, дисципліновані та працьовиті. Вони завжди раді допомогти, взявши на себе ініціативу. Вони скромні і не люблять хвалитися. Вони дуже доброзичливі, легко дружать, і люди їм подобаються. Вони врівноважені з ними приємно проводити час.

Негативні: Тельці вперті, злісні та нещадні. Коли їм хтось не подобається, вони не можуть його перемогти, і вони пригнічують і знищують ворога. Вони люблять пліткувати. Цікаво, що їм байдуже, хто їх слухає. Вони не визнають жодної святості.

Близнюк

Позитивні: Люди, народжені в знаку Близнюків, радісні, сповнені життя, захоплені. У них бурхливе любовне життя. Вони реалізуються в подорожах. З ними хочуть дружити.

Негативні: Близнюки можуть бути імпульсивними, несправедливими та нетерплячими. Коли вони перебувають під тиском, вони нерідко приймають дуже погані рішення. Потім вони розлючуються і розвантажують нерви. Вони легко дружать, але їм важко перетворити дружні на більш тісні стосунки. Коли вони гніваються, для них немає ніяких бар’єрів.

Рак

Позитивні: Люди, народжені в знаку Раку, віддані, доброзичливі та лагідні. Вони дуже піклуються про інших і роблять час у їхній компанії дуже приємним. Вони надзвичайно співчутливі  та готові допомогти іншим. Вони терплячі слухачі, чудові друзі та партнери.

Негативні: Раки гіперчутливі і їх легко поранити. Вони турбуються про достаток але бачать все в темних тонах. Вони легко впадають у відчай. Іноді це призводить їх до депресії. Вони відчувають себе нерозумними і хочуть, щоб їх всі жаліли.

Лев

Позитивні: Люди, народжені в знаку Лева – щедрі. Вони легко налагоджують контакти, дружать і беруть під своє крило кожного, кому потрібна допомога. Вони хороші організатори та мають лідерські навички. Вони милі, розумні та веселі. Вони випромінюють світло, яке притягує оточуючих, як магніт.

Негативні: Леви, як правило, наївні до межі і вірять кожній похвалі. Вони дозволяють робити з себе дурнів. Вони задумані і хитрі. Вони люблять підносити себе і заздалегідь дивитись на інших. Вони наполягають на своїх аргументах і завжди думають, що мають рацію.

Діва

Позитивні: Люди, народжені в знаку Діви, чуйні і добрі. Вони добре підходять до складних проблем і зберігають прохолоду в невизначених ситуаціях. Вони із задоволенням дають добрі та врівноважені поради іншим. Вони праведні і мають велике серце. Вони із задоволенням беруть участь у благодійних акціях.

Негативні: Діви не можуть відпустити, розслабитися. Вони постійно думають і аналізують. У них проблеми зі спонтанністю, тому що вони постійно бояться помилитися. Вони турбуються про достаток, бачать все в чорних кольорах. Вони песимістичні і не мають почуття гумору. Вони страшні невдахи, хоча вимагають бездоганного порядку від інших.

Терези

Позитивні: Люди, народжені в знаку Терезів, делікатні, дещо навіть казкові. Вони радують своєю особистістю та способом буття. Вони дуже подобаються і подобаються іншим. Вони не люблять суперечок і конфліктів, саме тому вони прагнуть вирішити їх якнайшвидше. Вони народжені посередниками, лагідними і спокійними.

Негативні: Терези часто міняють свою думку. Вони нестійкі і хиткі. Вони легко відступають від прийнятих рішень. Вони уникають протистоянь і просто тікають у складних ситуаціях. Вони мають нереальний образ себе і коли він стикається з реальністю, вони реагують дуже емоційно.

Скорпіон

Позитивні: Люди , народжені під знаком Скорпіона, дуже розумні і мають чудове почуття гумору. Вони є надзвичайно незалежними людьми, які чудові майже у будь-якій ситуації. Скорпіони надійні і дуже милі. Вони – чудові друзі. Вони можуть зробити майже все для близьких. Вони послідовно прагнуть досягти своєї мрії та цілей.

Негативні: Скорпіони – чудові друзі, але ще кращі вороги. Після того, як вони когось ображають, немає сили, яка б змусила їх змінити свою думку. Потім вони злісні і не добрі. Їх реакції можуть бути перебільшеними. У самозахисті вони готові до всього.

Стрілець

Позитивні: Люди, народжені в знаку Стрільця, сповнені життя, життєрадісні і розриваються енергією. Вони легко налагоджують контакти і мають дуже широку групу друзів. Вони приділяють час і увагу кожному з них. Вони із задоволенням організовують зустрічі та поїздки за місто. Вони цікавляться світом, і вони є скрізь. Зазвичай вони виглядають красиво.

Негативні: Стрілець швидко нудьгує і рідко доводить справу до кінця. Це типове солом’яне захоплення – вони швидко загоряються і так само швидко згасають. Вони є хаотичними і невербальними. Вони часто приходять на зустрічі пізно. Іноді вони не поважають інших, вимагаючи поваги з боку іншої сторони.

Козеріг

Позитивні: люди, народжені в знаку Козерога, зазвичай точно знають, чого хочуть у житті, і прагнуть до цього послідовно. Вони завжди дають все можливе. Якщо вони дозволяють собі на мить повернутись назад, це їх свідомий вибір і хвилина відпочинку. Вони дуже добре організовані. Вони завжди знаходять час на допомогу близьким.

Негативні: Іноді Козерогу дуже важко через власні амбіцій. Вони засліплені. Вони негнучкі і вперті. Вони бачать все в темних кольорах і іноді заважають захопленню інших. Вони занадто багато думають, роблять неправильні висновки. Вони оцінюють інших за власною мірою.

Водолій

Позитивні: Люди, народжені в знаку Водолія, потребують свободи. У них дуже відкрита думка. Вони багато просять, ніколи не судять. Водолії багато думають, шукають власний шлях розвитку та самовдосконалення. Приймаючи рішення, вони керуються загальним благам і справедливістю. Їх цікава особистість робить їх улюбленцями в оточенні.

Негативні: Найбільший страх Водолія втратити свою свободу. Вони хочуть за будь-яку ціну зберегти контроль над своїми емоціями. Вони тікають від участі. Якщо вони відчувають, що вони праві, то без слова пояснення розривають контакт. Вони самоцентричні – думають переважно про себе. Їх не цікавлять почуття інших. Вони можуть бути безжальними.

Риби

Позитивні: Люди, народжені в знаку Риби, дуже чутливі і ніжні. Коли вони люблять, їхні партнери відчувають, ніби вони пливуть в хмарах. Емоційність Риб велика. Вони мріють про сім’ю і мають її бачення. Однак вони гнучкі та адаптуються до поточної ситуації. Вони дбають про інших, вони дбають про долю тварин.

Негативні: Рибам подобається знеболювати. Вони дуже чутливі до всіх стимуляторів і легко залежать. “Знеболена” риба змінюється на 180 градусів. Вона безжальні. Він може бути навіть агресивним. Має проблеми з прийняттям рішень. У почуттях Риби можуть змінюватися і бути невірними. Вони також словесні та безвідповідальні, постійно змінюють свою думку.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook