fbpx
гороскоп
Кожен знак Зодіаку має своє щасливе число: у найвирішальніші моменти нашого життя вони справді можуть позитивно вплинути на хід речей!

Кожен знак Зодіаку має своє щасливе число: у найвирішальніші моменти нашого життя вони справді можуть позитивно вплинути на хід речей!

Термін удача часто вселяє в нас надію. І якщо це правда, що необхідно викликати удачу, це також асоціюється з кольорами, камінням, предметами або числами. Давайте дізнаємося в цьому відношенні щасливе число кожного зі знаків зодіаку.

Кілька чисел асоціюються з нашим знаком зодіаку і можуть впливати на нашу удачу. У найвирішальніші моменти нашого життя вони справді можуть позитивно вплинути на хід речей. Хоча не менш важливо викликати власну удачу, знати своє щасливе число може бути корисним для її подальшого розпалювання.

Ніколи не знаєш, можливо, це допоможе тобі, коли ти захочеш прийняти рішення щодо важливих дат у своєму житті.

Дізнайтеся, не зволікаючи, щасливі числа кожного знака Зодіаку, на думку астрологів.

Щасливі числа для кожного знака зодіаку

Овен (21 березня – 19 квітня): 7 – 47 – 87

Телець (20 квітня – 20 травня): 5 – 25 – 75

Близнюки (21 травня – 20 червня): 3 – 13 – 33

Рак (21 червня – 22 липня): 2 – 12 – 72

Лев (23 липня – 22 серпня): 1 – 81 – 91

Діва (23 серпня – 22 вересня): 3 – 23 – 33

Терези (23 вересня – 22 жовтня): 5 – 25 – 35

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): 7 – 47 – 87

Стрілець (22 листопада – 21 грудня): 4 – 14 24

Козоріг (22 грудня – 19 січня): 8 – 18 – 28

Водолій (20 січня – 19 лютого) 9 – 39 – 49

Риби (20 лютого – 20 березня): 4 – 14 – 24

Які речі приносять щастя кожному знаку зодіаку?

Певні предмети часто підсилюють добрі емоції та позитив, яких ви прагнете. Відкрийте для себе талісман, який наповнює кожен із знаків Зодіаку ентузіазмом, безпекою та надією:

Овен – ключ

Відомий тим, що ніколи не хоче здаватися, Овен вважається найенергійнішим знаком зодіаку. Він завжди знаходить у собі достатньо запалу, щоб йти вперед, і саме з цієї причини ключ є символом, який найбільше характеризує його. Подібно до Ключа, його непохитна рішучість допомагає людям відкривати двері, до яких вони раніше не мали доступу.

Телець – смарагд

Оскільки знак Тельця має тісний зв’язок з природою, дорогоцінний камінь смарагд ідеально підходить йому як талісман на щастя.

Близнюки – жовтий сапфір

Як знак повітря, Близнюкам пощастить більше, якщо носити каблучку з жовтим сапфіром на середньому пальці руки, якою вони звикли користуватися. Гральні кістки — ще один талісман на удачу, який він може носити, щоб підбадьорити свій розум.

Рак – місячний камінь

Знак Рака керується місяцем, щасливим об’єктом, який йому найбільше відповідає, є не що інше, як місячний камінь. Представники цього знаку можуть носити його як браслет або каблучку. Підвіски з дельфіном або сонечком — інші альтернативи.

Лев – каблучка з цитрином

Щоб уродженці знака Лева мали більше шансів пізнати процвітання, мир і багатство, вони знайдуть своє щастя, одягнувши каблучку з цитрином. Це також може принести їм більше творчості.

Діва – перо

Щасливий талісман знака Діви представлений розкішною ручкою. Цей талісман захищає їх від наслідків ревнощів, які вони викликають в інших своїми успіхами.

Терези – трикутник

Немає нічого більш репрезентативного, ніж трикутник, щоб представити природне прагнення уродженців Терезів: справедливість. Кулон-трикутник символізує їхнє прагнення до балансу.

Скорпіон – підкова

Підкова була б чудовим символом для Скорпіонів, оскільки вона захищала б їх від злих духів. Каблучка з червоним коралом також підійде.

Стрілець – павине перо

Люди, народжені під знаком Стрільця, наділені надзвичайним розумом і дивовижною пильністю. Речі, які можна похвалити, поклавши перо павича в їхні книги. Чудовий талісман для авантюристів зодіаку.

Козоріг – світло-бурштиновий камінь

Ідеальним щасливим амулетом для знака Козерога є той, який допоможе їм мати кращий погляд на речі під час виконання своїх проєктів. Таким чином, прозорий бурштиновий камінь є об’єктом, до якого вони можуть ставитися.

Водолій – сарана

Оскільки вихідці з Водолія особливо цінують незвичайні речі, предмети, що представляють сонечко або цвіркуна, є добрими талісманами. Цей знак особливо любить дивакуваті речі.

Риби – ловець снів

Ловець снів є талісманом для мрійників Риб. Це стимулює їхню творчість і приносить більше удачі у важливі моменти їхнього життя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua