fbpx

Кожен знак Зодіаку по-різному ставиться до розриву: Леви незабаром знайдуть заміну, Раки будуть обмовляти

Кожен знак Зодіаку по-різному ставиться до розриву: Леви незабаром знайдуть заміну, Раки будуть обмовляти

Розставання неприємне, і коли ви зустрічаєтеся, ви зазвичай сподіваєтеся, що це триватиме вічно. Це не завжди так, і після розриву у вас залишаються заплакані очі, біль у серці та кілограм морозива, який можна з’їсти. За словами зірок, кожен знак зодіаку по-своєму переживає сумну життєву подію. Дізнайтеся, як ви і ваша друга половинка справляєтеся з розривом. Відмінності разючі.

Кожен ставиться до розриву по-різному. Комусь потрібно залізти в ліжко і плакати і плакати, інший намагається навчитися чогось нового, інший планує “віддачу”.

Як окремі знаки Зодіаку ставляться до розриву?

Овен

Це знак вогню, відомий своєю “феєрверковою” природою. Овни радше дають ляпаси, ніж приймають. Вони часто перші оговтуються після розриву, але вони також схильні одразу починати нові стосунки.

Телець

Він любить романтику і щедро виділяє нею свого партнера у стосунках. Він так легко не здається, тому, якщо виникають проблеми, намагається зберегти відносини і боротися до кінця. Вони розважливі і непохитні в розставаннях. Вони душевні люди, але дуже вперті, якщо вони вирішаться, ніщо їх не зворушить.

Близнюки

Це повітряний знак, який характеризується своєю подвійністю. Під час розставання вони розкривають весь спектр своїх особистостей, залежно від того, як вони себе почувають. Вони не терплять конфронтацію, тому уникатимуть її будь-якою ціною під час розриву. Вони підлаштовують драму розставання так, що виглядають жеpтвaми, і всі навколо їх жаліють.

Рак

Це водні знаки, які використовують свій панцир для захисту своїх почуттів. Йому непросто вступити та визначити серйозні стосунки, тому, коли вони почуваються в них добре, вони, природно, не хочуть, щоб вони закінчувалися. Після розриву їм необхідно обпаплюжити колишніх партнерів. Без допомоги друзів і нестерпних вересків вони з часом це подолають.

Лев

Леви — темпераментні та запальні знаки, зачаровані романтикою. У стосунках повинна бути романтика. Він може дуже швидко розірвати тривалі стосунки, якщо йому не буде в них комфортно. Зазвичай вони здатні дуже швидко знайти партнера і швидко відновити відносини, які вони припинили. Коли вони отримують “ляпас”, для них це подив. Дуже часто вони показують свій біль театрально.

Діва

Дуже аналітичний знак, який сприймає відносини як ідеальне партнерство. Вони часто мають від нього нереалістичні очікування. Вони вважають за краще уникати конфліктів і відкладати неминуче. Розставання застає їх зненацька, але вони також аналітичні, тому вони вибудовують цілу низку аргументів, які детально описують стосунки та те, що в них не спрацювало.

Терези

Терези – любителі стосунків і гармонії, керовані планетою кохання. Вони найщасливіші, коли перебувають у стосунках. Вони люблять залишати двері відкритими, зберігаючи свої можливості, коли вони не знають, чого вони хочуть для них важливо. Терези вибирають неоднозначні вирази в спілкуванні, і прямо кажучи, якщо вони розлучаються, можуть образити половинку.

Скорпіон

Вони можуть відродитися з попелу, але це не означає, що розрив для них легкий. Вкрай важко відпустити іншого, незалежно від того, виходить це чи ні. Після розриву вони завжди почуваються розчарованими та обдуреними. Вони зберігають самовладання. Вони не демонструють своїх емоцій на людях, воліють тримати їх у собі.

Стрілець

Стрільці постійно шукають нових гострих відчуттів, і їх свобода для них непорушна у відносинах. Як тільки вони відчувають, що партнер ними керує, вони задихаються. Часто для них це сигнал до розриву. Коли його лупцюють ногою, він намагається повернути свою любов і не зупиняється ні перед чим — романтичним сюрпризом, коробкою з трояндами, щоб добитися свого.

Козоріг

Кажуть, що вони неемоційні люди, і коли справа доходить до розриву, вони приймають це та йдуть далі. Вони вважають за краще бути ініціаторами розриву, а не одержувачами. Вони прихильники “важкої” реальності , а не розмазування рота медом, тому хочуть чесного розставання, а не пустого “хочу розриву”.

Водолій

Водолій – знак повітря, який має досить нестандартний підхід до життя. Вони грайливі, надихаючі, але коли розлучаються, переходять на типову для них відчуженість. Коли вони розлучаються, вони зазвичай аналізують успіхи і невдачі відносин. Навіть якщо вони не демонструють своїх емоцій, для них важлива підтримка близьких.

Риба

Вони емпатичні особистості, які не люблять вирішувати складні ситуації. Тому їхній стиль розриву часто нечіткий, і вони не з тих, хто любить конфронтувати та вирішувати ситуацію. Вони одні з тих, хто не ставить крапку у відносинах і тим самим залишає позаду багато невирішених питань.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page