fbpx
гороскоп
Кожна дівчина мріє вийти заміж, але, на жаль, не кожній це вдається. Так склалися зорі: ці знаки Зодіаку приречені на самотність. В народі їх називають – “старими дівами”

Кожна дівчина мріє вийти заміж, але, на жаль, не кожній це вдається. Так склалися зорі: ці знаки Зодіаку приречені на самотність. В народі їх називають “старими дівами”.

Астроексперти визначили, яким трьом знакам Зодіаку найважче вийти заміж.

Так “лягли карти”. Вдало вийти заміж і створити щасливу і повну сім’ю в них виходить вкрай рідко.

В “чорні тенета” Всесвіту потрапили такі знаки Зодіаку, як: Козероги, Скорпіони та Тельці!

Козероги

Ці люди дуже вперті і вимогливі до другої половинки. Найчастіше дамочки, народжені під цим знаком, дуже близькі зі своїми бабусями, мамами і сестрами, а ще – буквально одержимі цією думкою.

Саме тому партнеру Козерогів не дуже подобається участь третіх осіб в особистому житті, що і стає приводом для частих конфліктів. А у зв’язку із завищеними очікуваннями від кавалера, чекати свого “принца на білому коні” доводиться дуже довго.

Задумайтеся, і виправляйте ситуацію чимшвидше!

Скорпіон

Скорпіони – справжнісінькі кар’єристки. По їхній долі прокладено шлях до успіху, але не до особистого щастя. Тому представниці цього знака можуть так жодного разу і не приміряти білосніжну і пишну сукню.

Телець

Тельці з юних років мріють про те, щоб завести сім’ю і стати батьками. З роками це бажання тільки посилюється, але от не всі партнери поділяють поспіх в справах амурних, тому нерідко тікають.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page