fbpx
життєві історії
Кожного разу, зустрічаючись з одруженим чоловіком, я вірила, що для нього я особлива. Та це було не так. Жоден з них не покинув дружину через мене. Навіть часто траплялося, що їхні з дружиною стосунки – зміцнювалися, замість того, щоб розвалитися

– У стосунках з чоловіками у мене нічого не виходить. Я завжди відчуваю, що вони лише зловживають мною, вони взагалі не сприймають мене серйозно. Я висока, у мене кучеряве світле волосся і пронизливі блакитні очі. У мене також струнка симетрична фігура. Я роками шукаю потрібного чоловіка, який сприйматиме мене серйозно і полюбить мою душу, а не лише зовнішність.

Всі чоловіки, з якими я коли-небудь зустрічалася, мене обманювали. Не можна сказати, що вони могли мене легко отримати, я не просто здобич для них. Вони повинні важко боротися за мене. Але коли їм це вдається, вони втрачають інтерес. Один із них навіть сказав мені, що проблема може бути іншою, ніж я думаю. Кажуть, що чоловіки віддають перевагу жінкам, яких легше отримати, і за яких не потрібно так битися і намагатися. Це нормально?

Сьогодні мені 36 років, і моє приватне життя зовсім не покращилося. Жоден з моїх чоловіків не хотів створити зі мною сім’ю, він не просив моєї руки. Я довго жила одна. Це було дуже важко, я прагнула близькості та любові.

У мене також були на кілька років молодші друзі, які сприймали мене, як маму. Я готувала їм, прибирала, поки не стала розумнішою. Я пообіцяла собі, що більше ніколи не буду мати нічого спільного з молодшими людьми.

У мене також були стосунки з одруженими чоловіками. Я стала їхньою таємною коханкою, насолоджуючись кількома годинами щастя в їхніх руках. В основному сильні, захищені чоловіки – фантастичні коханці. Я вірила, що для них я особлива. Та це було не так…

Жоден з них не покинув дружину через мене. Навіть часто траплялося, що “злюка” дружина вагітніла під час нашого роману з її ж чоловіком! На той момент я їм більше не була потрібна, замість того, щоб розлучити, я ще більше зміцнювала їхні стосунки…

Можливо, моя доля допомогти іншим людям знайти щастя – а я ніколи не повинна знаходити своє?

Чому все саме так?

Чим далі, тим більше я думаю про те, що Господь просто мене покарав. Найбільше в світі я хочу вийти заміж за нормального, а головне, вільного чоловіка, який був би готовий пожертвувати всім, щоб бути лише зі мною.

Я мрію про діточок, звичайні обійми та щиру любов. Боюсь, все це ніколи не прийде… ”

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – mjb.sk

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook