fbpx
Політика
Кравчук пояснив, чому РФ не піде на повномасштабну війну з Україною

Росія буде розв’язувати велику війну проти України, так як, захопивши її, не зможе потім утримати, тому Москві вигідно точковий тиск. Таку думку висловив в ефірі телеканалу “112 Україна” перший президент України Леонід Кравчук.

За його словами, Росія буде приречена, якщо зважитися на широкомасштабний наступ в Україну – вона просто не зможе утримати територію, якщо їй вдасться її захопити.

“Навіть якщо уявити, що Росія піде широкомасштабним кроком по Україні і постане питання про окупацію України, це буде останній день життя Росії. Тому що отримати України в покорі, утримати в покорі, утримати економічно, політично і духовно, я вважаю, це нереально. Я переконаний, що російські політики не настільки примітивні, щоб цього не бачити. Піти широкомасштабної війною проти України – я цього не бачу”, – заявив Кравчук.

Він також зазначив, що для Росії кращий точковий тиск, який вона хоче використовувати через Донбас, і цей точковий тиск використовується в різних варіантах.

Також Леонід Кравчук розповідав, що Мінський процес надто складний і він не вирішить головне питання – територіальної цілісності, суверенітету і недоторканності кордонів України. За його словами, всі зустрічі політиків в “мінському” або “нормандському” форматах не принесли істотних результатів.

Читайте також: НАТАЛЯ МОГИЛЕВСЬКА: “ЩОБ СТАТИ ЩАСЛИВОЮ, ДОСТАТНЬО 15 ХВИЛИН МЕДИТАЦІЙ В ДЕНЬ”

Джерело.

Related Post

facebook