fbpx
гороскоп
Крім характеру, генів і виховання, на жінку  накладає відбиток і знак її Зодіаку. Отже, який знак Зодіаку самий добрий, а який самий злий

А які за характером ви?

Крім характеру, генів і виховання, на жінку  накладає відбиток і знак її Зодіаку. Отже, який знак Зодіаку самий добрий, а який самий злий.

Терези

Навіть якщо у дівчини проблема, вона не буде все ускладнювати. Ці маленькі мирні ангели по суті своїй миротворці, і готові на все, щоб всі довкола них були задоволені.

Вони вірять у справедливість, рівність і гармонію, навіть якщо це відбувається за їх рахунок. Терези прагнуть вирішувати суперечки, а не починати їх. Якщо у вас коли-небудь виникнуть проблеми з Терезами, ясно, що винні в цьому саме ви.

Риби

М’які, корисні і неконфліктні – це все про симпатичних Рибок. Вони не люблять боротьбу і конфлікти, підлість і плітки, словом, все, чим дівчатка займаються в колективах. Навіть якщо ви спробуєте посваритися з Рибою, вона просто махне хвостом і попливе.

Телець

На відміну від дівчини-Овна, яка може напасти в будь-який момент, Телець терпляча і витримана. Чутлива до критики, вона ставить своєю метою не критикувати інших. Вона щира і щедра, і завжди в дусі. Навіть якщо ви постараєтеся її розсердити, вона зробить це як би неохоче.

Водолій

Дружелюбність і доброта дівчини-Водолія утримує її від більшості конфліктів. У неї також немає часу на поганих і злих людей. Але це не означає, що вона слабка – вона волелюбна і не буде миритися з поганим поводженням. Якщо ви скривдите Водолія, то вона просто зникне з вашого поля зору. І листівки не чекайте!

Стрілець

Занепокоєння і нетерплячість дівчини-Стрільця рідко перетворюються в ворожість або злість. Вона справедлива, і це часто заважає їй жити в нашому несправедливому світі.

І навіть якщо ви розчаруєте її, вона не схопить тебе за волосся і не видряпає очі. Вона просто потисне плечима і піде, бурмочучи: “Ну, і як це називається!”.

Близнюки

Дівчина Близнюк, як правило, хороша. Їй псує карму те, що вона любить попліткувати. І якщо її викрити в цьому, або взагалі поводитися нешанобливо, будьте готові до відсічі. Вона може бути дуже запальною, але її рятує її неймовірна незлопам’ятність.

Рак

Дівчина-Рак може бути як доброю, так і озлобленою залежно від її настрою. Якщо ви побачите її в доброму гуморі, вона буде обійматися, стискати і цілувати вас, запускати руки вам у волосся і говорити, як вона ревнує, і наскільки ви гарні.

Але якщо ви попадетеся їй в той день, коли над нею нависають темні хмари, вам не поздоровиться. Вона може бути відьмою!

Лев

Незважаючи на те, що дівчина Лев з вигляду тепла, дружня і навіть готова посміхнутися у відповідь на образи, не розслабляйтеся. Це не кошеня – це справжня левиця. Не кладіть голову їй в пащу!

Діва

Цей знак Зодіаку названо Дівою явно помилково, тому що справжні діви чисті, та не схожі на цю злючку. Коли Діва скривджена, вона не стане висловлюватися словесно або застосовувати фізичну силу. Ні, вона практикує набагато більш неpвову і пасивно-нападаючу форму. Вона пригадає вам всі ваші гріхи за все життя, і буде вести себе так зневажливо, що знищить вашу самооцінку.

Овен

Запитайте дівчину Овна, яка вона, і вона скаже вам, що вона мужня, напориста, енергійна і навіть трохи вогняна. Це альтернативне бачення її нетерплячості, гіперактивності, упертості, зарозумілості і злостивості. Ні, вона не зла. Але на третьому місці з кінця.

Козеріг

Ця жінка може бути гарячою, як лава або холодною, як лід. Хоча вона терпляча, як тільки ви розлютили або пошкодили її, ви відчуєте, як холодний туман спускається по кімнаті. Вона не буде бити вас по обличчю або кричати на вас, але вона підірве вашу репутацію, видавить з вас всі соки своїм ігнором і занудством.

Скорпіон

Не варто дратувати дівчину Скорпіона, тому що вона буде мстити методичною холодністю. Вона вже народилася такою! Вона войовнича, недовірлива, зла і мстива. Якщо ви коли-небудь зробите помилку, ніколи не повертайтеся спиною до неї – її отруйний хвіст вже напоготові!

Ви згодні з таким визначенням наших експертів?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook