fbpx
життєві історії
Ксеня і Віталик одружилися близько року тому. Весілля все ж відгуляли, причому не найскромніше. Застілля налічувало понад вісімдесят гостей і тривало два дні. Батьки постаралися! Батьки Ксені живуть у райцентрі недалеко від Києва, вільних грошей у них немає, зате є старенька машина, яка без діла стоїть в гаражі. Ось на цю саму машину Віталик і поклав око. На виручені гроші молоді змогли б поїхати відпочити за кордон. Але смілива ідея спрацювала проти молодят. Батьки Віталика батьків Ксені цьому питанні не підтримали. Пролунав дзвінок. – Адже дітям пожити хочеться! Ще встигнуть ще наробитися!

Ксеня і Віталик одружилися близько року тому. Обоє – несерйозні студенти, навчаються на третьому курсі університету. Що штовхнуло їх на думку про шлюб – незрозуміло.

Але весілля все ж відгуляли, причому не найскромніше. Застілля налічувало понад вісімдесят гостей і тривало два дні. Батьки постаралися!

Батьки Ксені тепер орендують молодятам квартиру, а батьки Віталія виділяють дітям певну суму на життя.

Влаштовуватися працювати Ксеня не збирається, виправдовується завантаженістю у навчанні. Але якщо Ксеня дійсно вчиться досить добре, то Віталій – сяк-так, через пень-колоду. Хлопець регулярно спізнюється на заняття, а то і зовсім прогулює пари.

Але і молодий чоловік теж не горить бажанням працювати. Без досвіду Віталика на хорошу посаду не беруть, а працювати за копійки йому не хочеться.

Батьки обох не такі багаті, тому на весілля довелося навіть брати невеликий кредит.

Оскільки всі гроші батьків пішли на організацію святкового застілля, а подаровані кошти молодята витратили на нові дорогі телефони і меблі для орендованого житла, з’їздити у весільну подорож у Ксені з Віталієм не вийшло.

У батьків Ксені, які живуть у райцентрі недалеко від Києва, вільних грошей немає, зате є старенька машина, яка без діла стоїть в гаражі. Вона залишилася від дідуся. Ось на цю саму машину Віталик і поклав око.

Він довго умовляв дружину попросити батьків продати непотрібний автомобіль, а на виручені гроші молоді змогли б поїхати відпочити за кордон.

Але смілива ідея спрацювала проти молодят. Щойно батьки Ксені зрозуміли, чого від них вимагає дочка – обурилися і позбавили її грошового забезпечення. Більше орендоване житло оплачувати вони не будуть і з проханнями щодо фінансової підтримки дочку попросили більше не звертатися, а вчитися заробляти самій.

Батьки Віталика батьків Ксені цьому питанні не підтримали. Пролунав дзвінок.

Сваха зателефонувала матері Ксені і відчитала її за те, що та відмовилася допомагати родині дочки. Адже тепер вся турбота перекладалася тільки на батьків Віталія.

“Як тобі не соромно? Адже дітям пожити хочеться! Ще встигнуть ще наробитися! Ми тепер допомагаємо більше, а тепер і за квартиру нам платити? Совість у вас є? – кричала в трубку мати Віталія.

Але батьки Ксені не поступаються. Вони готові продати машину, але тільки тоді, коли діти влаштуються на постійну роботу і задумаються про покупку свого житла. Таким чином вони допоможуть дітям з іпотекою, а не спустять гроші на забаганки молодят.

Але навіть мама Ксеніної матері, бабуся Алевтина, сказала дочці:

– Пожаліла б ти, Ганно, дітей, скільки того життя, а молодість швидко минає…

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page