fbpx
гороскоп
Куди слід їхати відпочивати відповідно вашого знаку Зодіаку, коли закінчиться карантин. Зірки підказують напрямок, де ви по-справжньому будете щасливі!

Куди слід їхати відпочивати відповідно вашого знаку Зодіаку, коли закінчиться карантин. Зірки підказують напрямок, де ви по-справжньому будете щасливі!

Згідно з астрологією, 12 знаків об’єднані у чотири елементи: вогонь, земля, повітря та вода. Кожен елемент має свої особливості, загальні для трьох знаків зодіаку, які потрапляють в нього, і можуть впливати на бажання, особистість та тип середовища, в якому вони процвітають найбільше.

Ось чому доцільно “проконсультуватися” зі знаками Зодіаку, коли мова заходить про планування поїздки (коли карантин закінчиться!).

Стихія вогню: Овен, Лев, Стрілець

Серйозні та динамічні, знаки Вогню прагнуть оновлення та стимулювання життя в місті, щоб відповідати його нескінченній енергії. Заплануйте поїздку до жвавого мегаполісу, де ви знайдете все, що бажаєте. Від гострих відчуттів, присвячених спортивним організаціям, до театральних відчуттів, є багато речей, які люблять ці активні знаки зодіаку. До того ж, у вас буде великий вибір смачної кухні (кафе, ресторани), якій ви надаєте великого значення під час подорожі.

Елемент Землі: Телець, Діва, Козеріг

Звичайно, ці знаки є найбільш обґрунтованими в Зодіаку і цінують практичність і безпеку. Пункт призначення: неймовірної краси Карпати. Лише там ви будете насолоджуватися чистим повітрям та неймовірними краєвидами. Ці знаки Зодіаку, як ніхто інший, мріють про тихий і скромний відпочинок.

Повітряний елемент: Близнюки, Терези, Водолій

Повітряні знаки – це духовні та ідеалістичні знаки астрологічної карти, які вони люблять вивчати. Якщо ви Близнюки, Терези або Водолій, вам слід дослідити місто, повне історії та мистецтва, або чужу країну. Хоча ваша вроджена допитливість рідко задовольняється, музеї та галереї світового класу допоможуть вгамувати вашу спрагу знань.

Водна стихія: Рак, Скорпіон, Риби

Як найбільш чутливі ознаки циклу, Рак, Скорпіон і Риби значною мірою співзвучні з довкіллям і самою природою. Не дивно, що вам доведеться вирушити до сільської місцевості, щоб стимулювати всі свої почуття, тому сплануйте поїздку до дуже зеленого району, або ж парків, озер та річок, де ви зможете по-справжньому відпочити.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook