fbpx

Кумедно це так, побачила як він їй по 5000 на місяць дає, хоча в людини як у помічника судді пенсія здогадалися яка. Поставила крапку, це був її весільний сину «подарунок», уявіть

Кумедно, але я поставила цьому крапку, коли побачила, як чоловік своїй мамі по 5000 гривень на місяць продовжував давати.

Чому – розповідаю. Чотири роки тому нам із чоловіком його мама, моя свекруха Ірина Іванівна зробила подарунок на весілля – вибачила борг чоловікові.

Як вам? Тобто не гроші чи щось для квартири потрібне подарувала молодим, а так і сказала тоді:

– Синочку, мій подарунок тобі – можеш не віддавати мені гроші.

Справа в тому, що він брав гроші, щоб доробити ремонт у її квартирі. Бо на той момент вони жили разом. І Ірина Іванівна так в ній і живе.

А ми взяли свою, виплачуємо кредит, самі з усім справляємося, чекаємо дитину.

Але сам смак у тому, що борг мамі Рома давно повернув, але мама ніби забула і продовжувала брати у сина по 5000 гривень на місяць!

Хоча в людини як у помічника судді пенсія здогадалися яка. Тому коли я кілька місяць тому випадково про це дізналася, то поставила категоричну крапку, сказала Ромі що це для мене принципово, до розлучення, якщо він продовжить це робити.

Адже я своїм батькам так не допомагаю, хоча теж заробляю непогано- я економіст і веду бухгалтерію трьох маленьких успішних підприємств.

Смішно, але Ірина Іванівна тепер зі мною не спілкується, стала я для неї класичною нелюбов невісткою.

Чоловік від цього засмутився, але мені байдуже, ну дитячий садок, чесне слово.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page