fbpx
життєві історії
Купили ми затишний охайний будиночок на тихій вулиці, як і хотіли. Живи – радій! Ага. Нам сусіди дісталися – ворогу не побажаєш. Таке враження, що вони тільки й роблять, що думають про те, як би ще наробити капостей сусідам, тобто нам. Розкажу лише про кілька моментів, які роблять наші будні нестерпно “веселими”

Купили ми затишний охайний будиночок на тихій вулиці, як і хотіли. Живи – радій! Ага. Нам сусіди дісталися – ворогу не побажаєш. Таке враження, що вони тільки й роблять, що думають про те, як би ще наробити капостей сусідам, тобто нам. Розкажу лише про кілька моментів, які роблять наші будні нестерпно “веселими”.

От було б добре, якби при купівлі будинку продавці чесно повідомляли про те, які у цієї нерухомості сусіди!

Ми купили будинок, вулиця невелика, тупикова. І тепер у нас враження, що нам дісталися найпоганючіші сусіди на всій вулиці. Таке враження, що вони тільки й роблять, що думають про те, як би ще наробити капостей сусідам, тобто нам. Перше, що вони зробили – це переставили будку ближче до нашого будинку, тепер їхня собака живе під самим парканом, і гавкає без кінця недалеко від наших вікон.

Вони її, напевно, погано годують, тому що гавакає вона не на чужих, що йдуть по вулиці, а гавкає на своїх господарів, які бігають по двору. Ми вже помітили: якщо у дворі у них тиша, то і собака мовчить, якщо біганина, то і собака гавкає. А бігають вони переважно між 10-ю вечора і двома годинами ночі. Що у них там? Нелегальне виробництво яке, що рух саме вночі?

Але собака і біганина – то ще, як кажуть, “квіточки”.

От чим вони нас справді “порадували”  – так це тим, що побудували будиночок для свого дров’яного комину, дрова палять цілу зиму і без кінця валить дим! Вгадайте, де вони цей будиночок з безкінця димлячою трубою побудували? Правильно – ближче до нашого будинку, ближче до собаки.

Здавалося б, якщо вже там облаштували цей клятий будиночок, зроби хоча б трубу вище! Але ні, їхня труба закінчується на рівні вікон нашої спальні на другому поверсі. І тепер взимку ми не можемо провітрити в кімнаті, не можемо відкрити вікно, самі розумієте, чому.

Я до них зверталася, пояснювала, що я алергік, пропонувала гроші на будматеріали, на арматуру, щоб вони трубу підняли – бестолку. Я їм обіцяла і в прокуратуру заяву подати – те саме, з них – як з гуся вода.

Є люди з якими безглуздо розмовляти, будучи нещасними самі, вони намагаються отруїти життя іншим.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook