fbpx
життєві історії
Купивши в супермаркеті все необхідне, я відразу вирушила додому. Спершу я занесла пакети на кухню, а після цього, пройшла у вітальню. Вадим наче король сидів на кріслі, дивився на мене і посміхався. Я посміхнулася у відповідь, не догадуючись що відбувається. І тут він рукою вказав на пакет, якого в кімнаті я раніше не бачила

Купивши в супермаркеті все необхідне, я відразу вирушила додому. Спершу я занесла пакети на кухню, а після цього, пройшла у вітальню. Вадим наче король сидів на кріслі, дивився на мене і посміхався. Я посміхнулася у відповідь, не догадуючись що відбувається. І тут він рукою вказав на пакет, якого в кімнаті я раніше не бачила.

Напевно, багато жінок хотіли б, щоб чоловік турбувався про них, доглядав і дарував подарунки, адже увага коханої людини приємна кожній жінці.

До останнього моменту я так вважала. Більш того – я часто дорікала чоловіка в тому, що він рідко балує мене презентами. Краще б я цього не робила. Після останньої ситуації, мені більше не потрібні ніякі подарунки.

Вперше за кілька років чоловік подарував мені дорогу річ. І звичайно, я була щаслива. Однак моя радість тривала недовго. Я б ніколи не подумала, що через такий довгоочікуваний подарунка чоловіка можу опинитися в такій неприємній ситуації…

Вадим рідко дарував мені подарунки. Звичайно, раніше все було не так. Однак, на жаль, через роки, чоловік перестав дарувати мені подарунки і робив це виключно у свята.

Та й то, якщо вже говорити чесно, не завжди. Як же я хотіла отримати від нього хоча б скромний букет, просто так, без приводу, але цього не відбувалося. Я намагалася натякати і навіть говорила прямо, що хочу, щоб чоловік хоча б зрідка залицявся до мене. Все було без толку.

Я вже було залишила надію на те, що Вадим буде дарувати мені подарунки, однак, він все ж зумів мене здивувати. Я б ніколи не подумала до чого все це може призвести.

Одного вечора я вийшла ненадовго в магазин. Купивши все необхідне, я відразу вирушила додому. Спочатку я занесла пакети на кухню, а після цього, пройшла у вітальню. Чоловік сидів на кріслі, дивився на мене і посміхався. Я посміхнулася у відповідь.

У кімнаті була тиша і ставало навіть ніяково. Через пару хвилин Вадим рукою вказав на пакет, якого в кімнаті я раніше не бачила.

Я озирнулася і була здивована…

Я побачила сукню, дуже гарну і приблизно мого розміру. Чоловік відразу пояснив, що це подарунок мені від нього. Більш того – він сказав, що вирішив провести цей вечір у ресторані і хоче, щоб я одягла його подарунок. Як же я була щаслива.

Вадим нарешті почув мої прохання і зрозумів, чого я хочу. Звичайно, я одягла сукню. Тим більше, я помітила, що вона була не проста, а дорогої європейської марки. Це я побачила на етикетці ззаду.

Заради інтересу подивилася ціну сукні в Інтернеті і дуже здивувалася. Річ була дійсно дорога і коштувала половину зарплати чоловіка. Я була дуже задоволена, але моє щастя незабаром зникло. Якби я знала звідки сукня, ніколи б її не наділа…

Буквально через кілька днів після того, як я приміряла дорогий подарунок чоловіка у мене почалися проблеми зі шкірою. Я почала відчувати себе погано і довелося звернутися до лікаря. Так я і потрапила в лікарню.

Подробиці розповідати не стану. Однак в лікарні я опинилася саме через презент мого чоловіка. Я не очікувала, що він зможе так вчинити зі мною…

Чоловік зізнався у всьому сам. Виявилося, що цю сукню йому привезли родичі, які живуть в Німеччині. Там вони знайшли її під час святкування такого дня, коли німці виставляють на вулицю непотрібні речі, які можуть забрати всі хто бажає.

Вони побачили цю сукню і вирішили, що передадуть її мені, коли поїдуть в Україну. Чоловік же, знаючи, що я людина гидлива і пам’ятаючи про мої проханнях доглядати за мною, вирішив видати це як свій подарунок.

І саме через цю сукню я потрапила в лікарню і захворіла. Вже не знаю, хто був її попереднім господарем і чому родичі не здогадалися навіть випрати сукню перед тим, як дарувати, але наслідки всього цього були сумними.

Ось так залицяння чоловіка вплинули на моє здоров’я. Тепер він просить вибачення, але я до сих пір не розумію як він міг так вчинити зі мною.

А що думаєте Ви?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page