fbpx

Квітень 2023 року: найщасливіший місяць для наступних знаків Зодіаку!

Щасливі знаки зодіаку у квітні 2023 року – ми точно знаємо, що другий місяць весни настав, щоб порадувати наші почуття та зробити наше життя прекраснішим. Астральний вирівнювання цього місяця є надзвичайно особливим, з важливими транзитами, потужними з’єднаннями та сонячним затемненням, вплив якого не залишиться непоміченим.

Глибоке зцілення можливе завдяки захисним обіймам любові та співчуття. Приймаючи наші почуття та висловлюючи себе зараз, не стримуючись, ми посилаємо повідомлення Всесвіту, що ми готові до чогось кращого, ніж те, з чим ми стикалися досі.

І, як я вже сказав, це сонячне затемнення 20 квітня в Тельці запустить можливості, які повинні статися в першу чергу, можливості, які поєднують минуле, теперішнє та майбутнє. Всесвіт використовує цю астрологічну подію, щоб змінити нашу долю. Деякі двері зачиняються, але кращі і вигідніші двері відкриваються для всіх.

Квітень загалом буде вдалим місяцем, і ситуації, з якими ми зіткнемося, будуть здебільшого сприятливими та не викличуть особливих проблем.

Але давайте позбудемося загальних аспектів квітня і звернемо увагу на те, що ми обіцяли, а саме на тих вихідців і висхідних, які є одними з найщасливіших в цьому місяці і мають всі шанси перейти на більш високий рівень свого існування. А тим, хто не може знайти свій знак зодіаку, не засмучуйтеся, адже астрологія завжди циклічна, і Всесвіт піклується про кожного в потрібний час.

Давайте подивимося на найщасливіші знаки Зодіаку в квітні:

Овен

Для вас, дорогий Овен, цей рік присвячений тому, щоб відкрити та полюбити, ким ви є насправді. Останніми роками ви віддавали все і робили все для того, щоб робити добро своїй сім’ї та оточуючим, і зараз настав час знову відкрити власні амбіції. До кінця року однією з ваших головних тем буде пошук правильного балансу між зобов’язаннями та прагненнями, і Юпітер, планета удачі та експансії, особливо корисний у цьому відношенні, оскільки він чудово проходить через ваш знак.

У квітні несподіванкою для вас стане сонячне затемнення у вашому знаку 20 числа, яке принесе нові можливості та змусить вас відчути себе більш незалежними та впевненими у своїх силах. Тож готуйтеся, адже квітень для вас справді вдалий місяць, і він принесе багато корисних змін у ваше життя.

З іншого боку, Венера також перебуває в з’єднанні з Сонцем і Юпітером у вашому знаку цього квітня, і це астральне з’єднання буде чудовим. Отже, є величезні можливості з точки зору грошей, а також любові, стосунків, шлюбу чи дітей, де ви цього вже хочете чи очікуєте.

Вас оточує чудова атмосфера, тому було б розумно діяти і скористатися цією сприятливою можливістю для змін.

Телець

Їх номінують як одні з найщасливіших квитків у 2023 році, але особливо в квітні. Рухи планет додають вам величезної впевненості, тому ви готові стати зіркою свого життя і не дозволити нікому затьмарити вас. Квітень принесе вам славу, повагу з боку вашого оточення, а також набагато більше впевненості в собі.

Тепер для вас все змінюється, як в особистому житті, так і в громадському.

Квітень принесе вам необхідну безпеку, тому ніхто не зможе використовувати ваші слабкості. Ви готові прийняти свої обмеження та взяти відповідальність за власне життя. Тільки так ви зможете зробити реальні зміни на краще.

Тож квітень стане ключем до того, щоб підняти ваше життя на абсолютно новий рівень і пізнати світ так, як ви ніколи не уявляли. Ваше життя буде настільки чесним і натхненним, що ви станете прикладом для інших.

Радуйся, Всесвіт тепер працює для твоєї реалізації на всіх рівнях!

Діва

Квітень створює для вас надзвичайно благотворний і цілющий потік енергії. З’єднання Юпітера з Нептуном, яке астрологічно впливає на 7-й будинок вашого небесного гороскопу, покликане прокласти шлях для справжнього кохання.

Квітень приносить здоровий баланс між роботою та особистим життям. Ви будете приймати рішення в повній гармонії з вашими принципами, цінностями і бажаннями, і ви нарешті відчуєте, що знайшли свою мету і натхнення для справді хорошого і незалежного життя.

З іншого боку, ваш час і дії будуть спрямовані на мудрі, серйозні і корисні життєві цілі. Навіть якщо ви почнете відроджувати старе хобі чи, ви будете робити це з найбільшою віддачею. Ви почнете по-справжньому жити сьогоденням і матимете можливість побачити красу цього життя.

Дорога Діва, радій, тому що зірки тепер вирівнюються для твого хорошого життя!

Риби

Дорогі Риби, ваше життя зараз процвітає на всіх фронтах. Зокрема, схоже, що ваша робота, любовне життя та домашнє середовище покращиться у квітні 2023 року.

Позбавлення від тих частин вашого минулого, які змушували вас почуватися негідними, допоможе вам зрозуміти, що ви можете мати все, не відмовляючись ні від чого. Не забувайте, що до останнього дня року ви повинні зосередитися на своїх сильних сторонах.

У квітні основна увага буде зосереджена на розвитку ваших особистих і професійних відносин, і оскільки ви зараз перебуваєте під знаком удачі, ви можете процвітати в обох сферах.

Тому квітень повертає і надію, що відтепер відбудуться великі речі, і впевненість, що все буде добре. Радійте, дорогі Риби, Всесвіт з вами!

Водолій

Цієї весни вас також не обійде удача та можливості. Ви переживаєте переломний момент у своєму житті, тому що ви зобов’язані побачити та відчути світлу сторону речей. Зірка успіху над вами, і в цьому місяці ви відчуєте особливе відчуття, що вам є заради чого жити.

Хороша порада для квітня: не застрягайте перед уявними перешкодами. Якою б великою не була ваша уява, ви далекі від досягнення меж. Водночас не забувайте, що з раціональної точки зору саме ви вирішуєте, як далеко ви можете зайти. Ніхто не може змусити вас залишитися або робити те, що вам не подобається.

І як сюрприз, квітень може забрати вас у новий дім. Незалежно від того, чи це переїзд, чи покупка, це буде дуже вдалим кроком для вас у довгостроковій перспективі.

Дорогий Водолій, у вас є всі підстави бути веселим і посміхатися, тому що майбутнє звучить для вас добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page