fbpx

Квітень буде складним для 3 знаків Зодіаку: чекає “чорна смуга” програшів!

Квітень буде складним для 3 знаків Зодіаку: чекає “чорна смуга” програшів!

Квітень – місяць, який викликає у багатьох із нас оптимізм, але, на жаль, лише примарний. Виявляється, не всі тепер можуть розраховувати на прихильність зірок. Навпаки. Квітень буде складним для 3 знаків Зодіаку. Подивіться, хто склав список.

Чудовий гороскоп на квітень 2023 року невблаганний. Хоча деякі з нас можуть розраховувати на прихильність зірок, є й ті, для кого це буде надзвичайно важкий час. Перш за все, квітень буде складним для 3 знаків Зодіаку. Люди, які народилися під цими зірками, тепер повинні знайти в собі виняткові сили для боротьби з халепою.

Кому не пощастить у квітні?

Зірки люблять кидати поліна під ноги. Щомісяця комусь доводиться стикатися з викликами, які вони перед ним ставлять. Ці 3 знаки зодіаку чекають “вироку” Всесвіту у квітні. Їм краще бути терплячими.

3 знаки Зодіаку, яким не пощастить у квітні:

Телець

Тельців чекають неприємності на роботі. Він починає задирати носа і владарювати, що оточуючими сприймається як вище. Вони можуть обурюватися такому відношенню, що призведе до різних конфліктів, які потім будуть важкі до пояснення. Йому слід проковтнути гіркоту поразки і поміркувати, чи вартує певна ситуація цих слів, чи краще помовчати.

Терези

Терези повністю зникнуть. Весняне сонцестояння наздожене її, і їй доведеться викластися на 200%, щоб не знехтувати всіма своїми обов’язками. Цього місяця їй варто зосередитися на собі. Їй пора подбати про себе і про здоров’я, і ​​про красу. Можливо, відвідування салону краси піде їй на користь.

Скорпіон

Неприємний вплив весняного сонцестояння відчує і Скорпіон. Однак він не втратить своєї сили, а просто проявить свій ледачий характер. Йому нічого не захочеться, через що він може знехтувати деякими обов’язками і… втратити щось важливе. Йому краще перечекати цей місяць і відновити сили до майбутнього травня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page