fbpx

Квітневий повний місяць 2023 року в Терезах пробудить внутрішню богиню любові саме до цих Знаків: позначте у своїх календарях. Це унікальний день!

Квітневий повний місяць 2023 року в Терезах пробудить внутрішню богиню любові саме до цих Знаків: позначте у своїх календарях. Це унікальний день!

Під час повного місяця в квітні 2023 року в знаку Терезів, яким керує Венера, буде прекрасна енергія, тож готуйтеся до кохання у всіх його формах.

Астрологія повного місяця у квітні 2023 року безперечно є доказом того, що ми всі будемо більш оптимістичними. Так, ми були віддані на милість деяких великих планетарних потрясінь у небі – і це, безумовно, призвело до особистих і політичних невдач тут, на землі.

На наше щастя, з особливим наголосом на слові удача, зірки дадуть нам трохи перепочинку в цю дуже приємну, але не менш потужну дату місячного календаря 2023 року.

Позначте свої щоденники 6 квітня 2023 року, Місяць у Терезах утворить опозицію з Сонцем в Овні, що посилить яскравість і силу Місяця.

Різниця між молодим місяцем і повним місяцем полягає в тому, що повний місяць завжди є часом великого одкровення та дивовижного завершення, коли те, що колись було приховане, виходить на світло.

Коли буде повний місяць у квітні 2023 року?

Четвертий місяць у 2023 році, що ознаменує настання весни, рожевий повний місяць відбудеться у четвер, 6 квітня.

Чому його називають “рожевим повним місяцем”?

Весна, а також білі, помаранчеві, червоні, фіолетові та рожеві квіти… Саме в знак поваги до рожевих пелюсток, які розпускаються в цю пору року, індіанці прозвали квітневий повний місяць “повний рожевий місяць”. Поетична назва з символічним значенням: почуття, як і квіти, повинні розквітнути одночасно.

Знайте: якщо ваші стосунки останнім часом були напруженими, квітневий повний місяць 2023 року покращить ситуацію. Сонце буде пов’язане з талановитим цілителем і вчителем, астероїдом Хіроном і веселою планетою Юпітером. Юпітер може допомогти нам зробити прорив у прийнятті себе, особистому зціленні, відновленні стосунків і фінансовій вигоді.

Ось як повний місяць у квітні 2023 року вплине на ці 4 знаки залежно від вашого знаку Зодіаку

Овен

Будучи найважливішою планетою повного місяця в квітні 2023 року, Венера, богиня кохання, приверне увагу ваших партнерських відносин, оскільки вся її діяльність буде зосереджена виключно навколо вашого сьомого дому кохання.

Хоча інтенсивність повного місяця, безперечно, може вивести на поверхню киплячу напругу, у будь-якому конфлікті, який виникає в цей час, є благословення.

Це відбувається тому, що між вами та вашою коханою людиною є спільне бажання досягти компромісу, який буде працювати для вас обох, тож, чесно та відкрито ставлячись до своїх образ чи труднощів, ви зможете нарешті їх подолати. Вірте, що все вийде якнайкраще, Овен.

Близнюки

Настане час, щоб ваша внутрішня богиня любові засяяла, Близнюки.

З цим повним місяцем у вашому п’ятому будинку романтики настав час побачити, що ви привнесете у своє любовне життя.

З огляду на вашу красу, чарівність, дотепність, гумор і інтелект, очевидно, що вам пощастило. І ти заслуговуєш бути з тим, хто це бачить.

Цей Повний Місяць нагадає вам, що бути ідеальним ніколи не потрібно було бути або знайти партнера – ви в порядку такі, які ви є.

Але якщо ви самотні, це означає знайти людину, яка по-справжньому цінує вас, розуміє ваші образи та невпевненість і допомагає вам подолати їх, не погіршуючи самопочуття та не вдаючи, що їх не існує. Це теж справжня любов.

Терези

Під час повного місяця у Терезах у вашому першому будинку зірки м’яко підштовхуватимуть вас взяти на себе лідерство.

Ви заслуговуєте на визнання та задоволення ваших потреб. У деяких відносинах ви можете бути занадто щедрими, не отримуючи нічого натомість.

Хоча ваш щедрий дух може здатися безмежним, ви, можливо, досягли точки, коли вам стало цікаво, кому або чому ви віддаєте всю цю енергію.

Догоджати людям може дати вам відчуття короткострокового контролю чи підтвердження, але це не обов’язково має відбуватися за рахунок вашого довгострокового спокою.

Оскільки ваша планетарна управитель Венера повністю контролює цей місяць, це також спонукатиме вас бути більш відкритими для отримання.

Скорпіон

Ви засвоїли кілька важких уроків про компроміс, Скорпіоне. Можливо, ви зіткнулися з темною стороною партнера або виявили її в собі.

Світло цього Повного Місяця у вашому підсвідомому дванадцятому будинку означатиме, що хоча ви не можете ігнорувати те, що є складним або неприємним у вас чи інших, заперечення або ігнорування цього також не принесе вам користі.

Ось кілька запитань, які можуть спасти на думку: Куди мене привело моє уникання?

Тривожні думки допомагають чи шкодять?

Хто програє, коли я сумніваюся у власних здібностях і силах?

Цей повний місяць буде для вас запрошенням бути більш чесними та впевненими. Ти не повинен соромитися своєї тіні. Це просто потрібно визнати, щоб ви знали, з ким і з чим працюєте, рухаючись вперед.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page