fbpx
життєві історії
Лікар повідомив, що в мені б’ється ще одне сердечко, така довгоочікувана вагітність настала. Він знав всю мою історію, і пожартував: “Я вас вітаю! Нарешті у вас все вийшло з чоловіком! Чи у гречку скочили влучно?”. В цей момент мене наче кип’ятком обшпарили

Лікар повідомив, що в мені б’ється ще одне сердечко, така довгоочікувана вагітність настала. Він знав всю мою історію, і пожартував: “Я вас вітаю! Нарешті у вас все вийшло з чоловіком! Чи у гречку скочили влучно?”. В цей момент мене наче кип’ятком обшпарили

У них було все, бракувало лише дитячого сміху у затишній квартирі.

– Ми з чоловіком довгі роки намагались стати батьками. Роки, сповнені очікувань про те, коли це вийде, і розчарування, що це не вдалося знову. Жінки, які пережили це, безумовно, знають, про що я говорю. Всі друзі були мамами, і я відчувала, що це найкращий час, але одна ніч у готелі все змінила , – каже Андріяна, яка нарешті чекає первістка. Але не все так просто.

Вона б ніколи не подумала, що щось подібне з нею трапиться. Андріяна завжди була вірна своєму чоловікові і точно не шукала миттєвих знайомств. Вечір, коли все пішло не так, провела з подругами у традиційному жіночому колективі. Посиденьки в ресторані готелю затягнулися після того, як до них приєдналася група приємних чоловіків, які проводили вільний час від роботи в тому ж готелі.

Подальші подробиці, мабуть, непотрібні, випивка та невимушена атмосфера зіграли свою роль у наступних подіях… Андріяна якось опинилася з одним із них наодинці. Зрештою, це може трапитися з ким завгодно, і вона любить свого Юрчика (чоловіка)…

Після приходу додому у Андріяни було відчуття сорому. Її мучила совість і вона хотіла чимось компенсувати свій вчинок, тому ніч у молодих була не скромна…

За вісім тижнів вона зробила тест на вагітність і він виявився позитивним. Дві смужки, яких вона чекала стільки років. Колись Андріяна думала, що коли вона їх побачить, це буде найкращий день у її житті!

Лікар підтвердив вагітність і привітав її. Він знав її проблеми з цією справою, і жартував: “Ну нарешті у вас все вийшло з чоловіком, чи у гречку скочили влучно?”. В цей момент мене наче кип’ятком обшпарили, – згадує Андріяна.

Я також запитала у лікаря, в який день я, мабуть, змогла завагітніти. Він точно сказав дату, коли я була із друзями в ресторані. Я пішла додому, як побитий пес, і намагалася виглядати так, як би моя радість не була заплямована зовсім”.

Андріяна вже в третьому триместрі і все ще збирається працювати. Її вагітність цілком зразкова, хоча вона вже вважається “старородящою”.

– Ніхто не може уявити, скільки безсонних ночей я провела з різними розрахунками та перерахунками, коли саме могла настати вагітність. Скільки я пройшла дискусій, в яких жінки робили щось подібне до мене… Я плакала багато ночей і нарешті моя мрія здійснилася: я просто народжу дитину і буду молитися, щоб вона була від мого Юрчика…”

Звичайно, у Андріяни ще багато сумнівів, і вона не впевнена, як поводитися.

Яке правильне рішення в ситуації, коли сталося щось, що просто неможливо виправити? Що робити, якщо дитина не від чоловіка? Навіть якщо він про це не дізнається, як жінці прожити все життя у такій обстановці? Як зробити так, щоб не мучила совість?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – zdravovek

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook