fbpx

Літня жінка звернулася до медсестри з проханням обpiзати їй нігті на руках

Історія про чуйність і красу, яка нікого не залишить байдужим. Прочитавши її, ви точно будете по-іншому дивитися на літніх людей.

Літня пані попросила обрізати нігті на руках, і ось що почула від медсестри

Люди похилого віку ранимі, чутливі і вразливі. Всі вони так само, як в молодості хотіли б якихось благ, але іноді соромляться сказати, іноді не можуть собі цього дозволити. Насправді не так багато потрібно для посмішки самотньої людини. Ця історія дуже добре показує внутрішній світ літніх людей. І варто справді дуже тонко і обережно підбирати ключі до чужої душі. Джерело

Брендалін Мей Портер – медсестра в будинку для літніх людей. Багато літніх людей дуже скромні і просять про послуги тільки в крайньому випадку.

Однією з таких стала літня пацієнтка. Вона тільки недавно поступила. Якось вона попросила Брендалін обpiзати їй нігті на руках. Коли дівчина запропонувала покрити нігті лаком, вона запротестувала.

Ось що дівчина написала про цю історію на своїй сторінці:

«Сьогодні я приводила в порядок нігті однієї пацієнтки на роботі і, тільки збиралася покрити нігті їй лаком, вона стала відмовлятися навідріз.

Вона ніяковіла від вигляду своїх рук і сказала: «Мої руки непривабливі, я не хочу привертати увагу до них.» Руки жінки похилого віку, в вікових пігментних плямах і в складочках шкіри, звичайно, були немолоді, але, в крайньому випадку вона б погодилася на прозорий лак.

Читайте також: Якщо ви шукаєте гідний приклад сімейних відносин, подумайте про цю пару

Портер задумалася, ретельно підбираючи слова. Врешті-решт вона сказала жінці: «Ваші руки прекрасні. Вони розповідають історію вашого життя. Вони розповідають про любов, турботу і пригоди. Ці руки торкалися любимих, і багато б побажали, щоб вони торкнулися їх знову.»

Її теплі слова глибоко зворушили жінку похилого віку. «І ми зійшлися на рожевому кольорі для її нігтів,» – підсумувала Портер.

Її запис на сторінці знайшов відгук у багатьох серцях, люди навіть надсилали фотографії рук своїх улюблених жінок в поважному віці, з манікюром або без – і всі вони прекрасні.

You cannot copy content of this page