fbpx
Breaking News
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Марина змирилася з цією думкою. Ріс живіт, дитина почала штовхатися, а дівчина не відчувала до неї нічого. Тільки повна байдужість до всього, що відбувається в її житті
Політика
Луценко повідомив про “явку з повинною” одного з нардепів

Позафракційний народний депутат України Андрій Артеменко документально підтвердив прокуратурі, що має громадянство Канади, крім українського громадянства. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

“На одному з допитів він заявив, що є громадянином Канади. На подив слідчого, чи може він це підтвердити, він сказав: звичайно, наступного разу принесу документи”, – розповів генпрокурор журналістам у парламенті в середу.

Луценко продемонстрував журналістам копію протоколу допиту, а також копію канадського паспорта парламентарія.

“Надаю слідству оригінал мого канадського паспорта для ознайомлення та зняття копій, які запевняю своїм підписом”, – процитував Луценко документ.

При цьому генпрокурор додав: “Чесно кажучи, я давно не бачив такої явки з повинною”.

Разом з тим, Луценко нагадав, що чинне українське законодавство забороняє подвійне громадянство, проте не передбачає механізму його позбавлення.

Читайте також: КИЯНАМ ОБІЦЯЮТЬ МЕНШІ ТАРИФИ НА ОПАЛЕННЯ ЗА ЛЮТИЙ

Нагадаємо, раніше сьогодні Артеменко підтвердив, що вів переговори з “колегами з США” і впевнений, що не перевищував ніяких повноважень. Крім того, депутат не заперечує, що відвідував Москву.

Джерело.

Related Post