fbpx
гороскоп
Липень 2022 року принесе неприємності двом уродженцям зодіакального кола – халепа буде буквально переслідувати їх. Все піде не так, як планувалося, ймовірні фінансові втрати та непорозуміння у сім’ї

Липень 2022 року принесе неприємності двом уродженцям зодіакального кола – халепа буде буквально переслідувати їх. Все піде не так, як планувалося, ймовірні фінансові втрати та непорозуміння у сім’ї.

За словами астрологів, у зоні ризику Овни та Тельці. Їм треба бути дуже обережними, щоб не накликати на себе ще більшого лиха.

Овен

Овнів, народжених у березні, чекають неприємності через те, що вони опиняться не в той час, не в тому місці, не з тими людьми. Це може мати вкрай негативні наслідки як для фінансів, так здоров’я. Їхні плани будуть зруйновані, але не варто зневірятися – все ще налагодиться.

Овни, народжені у квітні, також ризикують зазнати великих втрат – особливо небезпечний період настане в середині місяця. Великого лиха їм вдасться уникнути, але настрій буде зіпсований.

Телець

Тельці, народжені у квітні, багато працюватимуть у другий місяць літа, але бажаних результатів це не принесе. Більше того, можливі фінансові втрати та конфлікти на роботі. Уродженцям знаку треба уникати скандалів, інакше вони можуть позбутися посади. Поганий час краще перечекати, щоб втрати були мінімальними.

Тельці, народжені у травні, також зіштовхнуться з проблемами на роботі, але ситуація виправиться у другій половині місяця. Однак їм загрожують непорозуміння в сім’ї – потрібно взяти себе в руки і без емоцій вирішити ті питання, які накопичилися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua