fbpx

Лише 3 знаки Зодіаку матимуть проблеми наступного тижня: чого їм чекати в період з 20 по 26 лютого?

Лише 3 знаки Зодіаку матимуть проблеми наступного тижня: чого їм чекати в період з 20 по 26 лютого?

Оскільки сезон Водоліїв повільно, але впевнено підходить до кінця, три знаки зодіаку матимуть важкий тиждень. Дійсно, Космос часто втручається, коли ми не бачимо речі чітко або коли ми занадто вперті, щоб зрозуміти загальну картину. Цього разу негативний вплив, ймовірно, походить від з’єднання Меркурія з Плутоном і Сонця з Сатурном у Водолії. Чого очікувати?

Напруга, проблеми, які важко вирішити… Цей тиждень виявився важким для деяких представників Зодіаку. На жаль, розташування планет зараз не на їх користь. Чи зможуть вони подолати ці хвилювання? Огляд!

У яких 3 знаків Зодіаку цього тижня будуть серйозні проблеми?

Як є щасливі знаки, яким дарують благословення зірки, так і є невдачливі представники, яким доводиться стикатися з неприємностями і важкими ситуаціями… Адже життя таке!

Якщо вас хвилює питання про те, чи належите ви до числа неблагополучних знаків, просто подивіться нижче для душевного спокою та про всяк випадок дізнайтесь, що для вас приготував Всесвіт, і відповідно сплануйте свій наступний крок!

Близнюки

Що стосується вас, представники знака Близнюки, тиждень, швидше за все, буде напруженим… З приходом Венери в Рибах вами можуть оволодіти сумніви, що означає, що в цей період вам слід уникати прийняття важливих рішень. Крім того, ви навіть не зможете зробити правильний вибір, тому краще відкласти це на потім.

Сонце в поєднанні з Сатурном у Водолії і викликає гальмо у ваших проєктах, імовірно, змусить їх зупинитися на довгий час. Між ідеалізмом, принципами та переконаннями вам, можливо, доведеться поставити під сумнів, чого ви насправді хочете досягти.

Бажання змінитися та почати нову главу у своєму житті може спати вам на думку. Але чи зможете ви застосувати цю трансформацію, навіть якщо вам здається, що ваша ідея не дуже надійна?

Можливо, це просто минуще відчуття! Тим не менш, зрозумійте, що це неминуче, і не схрещуйте руки! Натомість зробіть ставку на свої якості та вміння, щоб подолати цю погану ділянку без особливих проблем.

Діва

Представники знака Діви незабаром можуть зіткнутися з проблемами у стосунках з колегами по роботі. Якщо ви придушили останні конфлікти, на жаль, тепер вони знову виникнуть, і ви можете зіткнутися з неприємними наслідками через свої минулі дії.

З’єднання Сонце-Водолій не сприятливе для вас і може викликати у вас тривогу. Однак зірки радять вам бути обережними і вживати необхідних заходів для вирішення конфліктів на роботі, щоб уникнути більш серйозних обставин у майбутньому.

Чітке та чесне спілкування з людьми, які беруть участь, зменшить напругу та дозволить вам знайти рішення, які будуть працювати для всіх залучених сторін.

Водолій

Водолій, ймовірно, у вас буде дуже важкий тиждень. Меркурій утворює з’єднання з Плутоном, тож готуйтеся зробити дуже неприємне відкриття…

Насправді хтось дуже близький вам міг скористатись вашою довірою! Дізнавшись цю погану новину, можна не тільки негативно вплинути на ваші стосунки, а й на емоційний стан. Якщо ви коли-небудь відчуваєте депресію, це цілком нормально! Особливо, якщо це надходить від друга чи вашого партнера.

Проте астрологи радять не звинувачувати себе та відчувати провину за скоєне іншим. Це ні в якому разі не ваша вина! Цілком можливо, що ця ситуація є частиною більшого космічного плану, ніж ви думаєте.

Все відбувається з певної причини, і ви це прекрасно усвідомлюєте! Хоча вам важко прийняти цю ситуацію, зірки запрошують вас знайти внутрішній спокій, щоб мати можливість рухатися вперед. Майте на увазі, що час лікує всі рани, і у вашому житті завжди будуть люди, які будуть підтримувати і любити вас беззастережно. Отже, чого ще ви очікуєте?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page