fbpx
гороскоп
Лише після цього почнеться “біла смуга”: кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними – 17-18 вересня, а хто таки “наламає дров”. Астрологи впевнені, всі кути можна “згладити”

Лише після цього почнеться “біла смуга”: кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними – 17-18 вересня, а хто таки “наламає дров”. Астрологи впевнені, всі кути можна “згладити”

Нинішні вихідні — 17 та 18 вересня — не найлегші дні місячного місяця

Однак, якщо в суботу приготуватися до труднощів, які можливі в неділю, пережити їх буде набагато легше і простіше. Так кому пощастить вихідними — 17 та 18 вересня?

Субота, 17 вересня, сприятлива не тільки для кардинальних зовнішніх змін і внутрішніх — фізичних і моральних — трансформацій, але і для аналізу своїх помилок — і роботи над ними, а також каяття і покаяння. Можна — а комусь і потрібно — незважаючи на вихідний, складати перспективні плани, ставати до реалізації нових проєктів, починати ремонт, вирушати у відрядження.

Але найголовніше — попросити вибачення у людей, перед якими винні: сьогодні вони охоче підуть назустріч і все пробачать.

Тим, хто зможе зізнатися у власних помилках, можна не побоюватися неділі, 18 вересня, який є одним з найнеприємніших — темних, демонічних — днів місячного місяця. В цей час велика ймовірність бути ошуканим і учасником афер, тому, перш ніж що-небудь зробити, необхідно добре подумати. Потрібно також максимально стримувати емоції — під їхнім впливом можна наламати чимало дров, на “розбирання” яких піде багато часу і сил.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто звернути увагу на особисте життя, в якому цими днями намітяться сприятливі зміни. Щоправда, самі собою вони, швидше за все, не відбудуться — для того, щоб налагодити взаємини з коханою людиною, які протягом останніх декількох місяців залишають бажати кращого, представникам знака необхідно буде попрацювати.

Для початку спробувати обговорити стан справ, давши своїй другій половинці висловити причини свого невдоволення, після чого можна буде визначити перспективи й власні претензії — результат потішить усіх.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнятам — особливо тим із них, хто перебуває в романтичних стосунках — можна і потрібно призначати побачення з коханою людиною.

Саме сьогодні воно виявиться вдалим не тільки в плані організації, хоча другій половинці вдасться перевершити будь-якого аніматора, придумавши справжні пригоди і подорожі ресторанами, парками і атракціонами, а й, цілком можливо, призведе до того, що кохана людина зробить довгоочікувану пропозицію руки і серця. Не варто одразу ж кидатися їй на шию з криком “Я згодна!” — бажано зробити невелику пазу.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям зірки радять провести вихідні в своє задоволення, поєднавши водночас приємне з корисним, пройшовши всі етапи очищення організму — як зовні, так і зсередини. До того ж головну роль в цій справі зіграє вода: можна — і треба — включити в щоденний раціон якомога більше мінералки, відвідати спа-салон, поплавати в басейні, прийняти ванну з морською сіллю або відварами цілющих трав.

Тим, хто вирішить змінити зовнішність, варто подумати про висвітлення волосся — після цього в житті представників знака почнеться світла смуга.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua