fbpx

Лише три знаки Зодіаку незабаром відчують велике щастя: Меркурій у Козерозі, Уран у Тельці, Сонце та Молодий Місяць у Козерозі. Час підвести підсумки та змінитися

Всесвіт незабаром переживе кілька космічних рухів: Меркурій у Козерозі, Уран у Тельці, Сонце та Молодий Місяць у Козерозі. Час підвести підсумки та змінитися.

Для деяких знаків Зодіаку це буде гарний час, щоб закласти міцну основу, щоб розпочати наступний рік правильно.

Таке поєднання подій принесе свою порцію позитиву та удачі 3 представникам Зодіаку, які переживуть період щастя.

Якщо ви один із найщасливіших знаків, незабаром у вас буде багато приводів для радості. Використовуйте цей період по максимуму.

Ретроградний Меркурій у Козерозі з 29 грудня по 18 січня, це буде ідеальний час, щоб переглянути наші плани та внести необхідні зміни. Уран продовжує свій курс у Тельці до 22 січня, під час цього транзиту ми можемо насолодитися довгоочікуваними змінами.

Сонце та Місяць опиняються в Козерозі наприкінці місяця, ми матимемо сильне бажання бути продуктивними та будемо більш схильні ставити нові цілі. Відкрийте для себе 3 знаки зодіаку, які незабаром відчують смак щастя.

Лев

Якщо ви уродженець зодіакального сузір’я Лева, у грудні позитивні зміни торкнуться вашого фінансового становища, а також інших аспектів вашого життя. Під час ретроградного Урану ви відчуєте прилив енергії та матимете більше впевненості в собі. Це буде особливо корисно для вас на професійному рівні.

Коли ваша правляча планета увійде в знак Козерога, це офіційно відзначить початок сезону та принесе вам помітні зміни, особливо на професійному рівні.

Очікується підвищення зарплати або нова добре оплачувана робота. У цей період уся ваша концентрація буде зосереджена на роботі, і ваші зусилля скоро окупляться.

На довершення до кінця місяця ви нарешті зможете спланувати свій шлях і втілити свої найпотаємніші мрії та бажання, щоб мати можливість жити тим життям, якого справді заслуговуєте. Що стосується фінансів, не бійтеся шукати інвестиційні можливості, які здаються вам вигідними.

Стрілець

Сезон Стрільців приніс неймовірні можливості, і всі знаки зодіаку так чи інакше цим скористалися. Але пора готуватися передати факел Козерогові. Якщо ви відчуваєте, що навколо вас раптово все змінюється, не панікуйте, Стрілець! Ці перетворення незабаром принесуть вам багато щастя.

Транзит Урана в Тельці впливає на вас професійно. Очікуйте серйозних змін у своєму розпорядку дня. Коли Юпітер, ваша правляча планета, переходить в Овна 20 грудня — час побалувати себе, приділити час собі та більше розважатися.

Всесвіт пошле вам особливу людину, ви можете пройти шлях успіху разом, оскільки у вас будуть спільні ідеї та цілі. Що стосується грошей, будьте готові витратити гроші.

Зрештою, може, це й нормально, оскільки майже грудень і наближається сезон свят. Але будьте творчі, щоб покращити своє фінансове становище.

Водолій

Ваш планетарний правитель Уран проходить через знак Тельця, це становить період самоаналізу, під час якого ви поставите під сумнів своє особисте життя і, нарешті, зможете простежити свій власний шлях. Шановні представники знака Водолій, вас чекають позитивні зміни у ваших сімейних стосунках.

Дійсно, під час цього руху планети ви просто насолоджуватиметеся святкуванням кінця року в колі сім’ї та друзів. Якщо ви самотні, у вас буде шанс зустріти свою другу половинку під час грудневого повного місяця, який буде в Близнюках.

Тим не менш, ви, хто не любить рутину, протягом грудня ви будете змушені робити те, що вам важко прийняти: зробіть крок назад і трохи відпочиньте.

Пам’ятайте, що зняття стресу може допомогти вам рухатися вперед! Маленька порада, Водолій, якщо ви відчуваєте себе виснаженим і втомленим, сповільніть темп, навіть якщо можливості для спілкування збільшуються…

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page