fbpx
гороскоп
Листопад-2022 дарує нам усього кілька днів небувалої сили і живої енергії, коли планети і сузір’я готові надати нам в дар свою силу для досягнення наших заповітних цілей і мрій, покращити наше самопочуття і допомогти у всіх починаннях. Астрологи розкрили таємницю, як правильно скористатися цими днями – самі не зможете

Листопад-2022, який сьогодні розпочався, дарує нам усього кілька днів небувалої сили і живої енергії, коли планети і сузір’я готові надати нам в дар свою силу для досягнення наших омріяних цілей і бажань, покращити наше самопочуття і допомогти у всіх починаннях.

Астрологи розкрили таємницю, як правильно скористатися цими днями – скористайтеся цими цінними рекомендаціями.

Отже, дні сили – це періоди, коли енергетика, що оточує нас з вами, стає творчою і сильною. Це відбувається з багатьох причин. Настав час дізнатися, які дні листопада будуть найвдалішими і чому.

Дні сили у листопаді 2022 року

5 листопада – протистояння Венери та Урану

Це один із найенергійніших днів місяця. Венера дасть нам багато сил та мотивації, а Уран допоможе спрямувати цю енергію у правильне русло. Астрологи відзначають, що 5 числа багатьох із нас наздожене бунтарський дух.

Бажання змінити своє життя почне перетворюватися на реальність, набуваючи форми. Уран спробує зробити так, щоб різні приємні випадковості привели нас до успіху!

9 листопада – протистояння Меркурія та Сонця до Урану

У цей день буде подвійний аспект Меркурія та Сонця до Урану. Таке протистояння буде найпотужнішим цієї осені й у листопаді зокрема.

Цей день можна назвати універсальним, тому що абсолютно будь-які ваші справи та починання отримають потужний імпульс. Багато людей відчують приплив сил та енергії. Позитивні емоції вирвуться назовні. Це буде чудовий час для кохання, флірту та нових знайомств.

11 листопада – день дзеркальної дати

Дзеркальна дата листопада – 11.11. Цього дня на багатьох з нас чекатимуть фантастичні досягнення в роботі.

Правити світом 11 листопада буде число 2. “Двійка” принесе багатьом нас безліч корисних бонусів, підвищить нашу витривалість та емоційну стійкість.

Ми зможемо завершити важливі справи і вирушити на заслужений відпочинок зі спокійною душею. Цього дня краще не прохолоджуватися, а діяти, причому сміливо та рішуче – все вийде.

17 листопада – перехід Меркурія на Знак Стрільця

У Стрільці Меркурій пробуде до 6 грудня. Цей період і 17 листопада особливо чудовий час для подорожей, відпусток, відряджень.

Можна сміливо вирушати у далеку дорогу. Корисно буде змінювати обстановку і купувати щось для дому, змінювати роботу, шукати нові захоплення.

Якщо у вас є бажання змінити своє життя, саме 17 числа це стане можливим.  Але застереження: будьте уважнішими до деталей, вони важливі!

25 листопада – порятунок Юпітера від ретроградності

У цей день і наступні кілька місяців наша інтуїція почне працювати правильно. Внутрішній голос направлятиме нам на правильні шляхи.

25 числа у багатьох людей може початися сплеск щедрості. Ми отримаємо заряд натхнення та сил. Багатьом з нас вдасться перестати думати лише про себе, сфокусувавши увагу на близьких та другій половинці. Це принесе величезну користь кожному з нас особисто і нашим сім’ям, дорогим людям.

29 листопада – Меркурій в опозиції з Марсом

Опозиція – це гарний аспект, особливо якщо до нього залучені такі планети як Марс і Меркурій. Це буде чудовий день для спроб самовираження, для знайомств та для роботи.

Цей вівторок з високою ймовірністю виявиться найпродуктивнішим днем ​​місяця для більшості з нас. Не відкладайте у далеку скриньку важливі справи – саме сьогодні для їх вирішення “зелене світло”.

Осіннього всім натхнення, гармонії, досягнень, перемог і миру! 

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page